Апта күндері. Математика, 1 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Математика
Бекітемін: _______________________
Оқу ісінің меңгерушісі: Алимова А
Бағдарламаға сілтеме: 1.3 Шамалар және олардың өлшем бірліктері | Мектеп: Ж.Мырзағалиев атындағы орта мектеп | |||||||||||
Күні: 17.03.16ж | Мұғалімнің аты-жөні: Саттарова Бақыт | |||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Апта күндері | |||||||||||
Сынып: 1 «б» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||
Сабақта қарастырылатын оқыту мақсаты | 1.1.3.2 Уақыт аралықтары туралы (минут, сағат, апта, ай) түсінігі болу, уақыттың өлшем бірліктерін қолдану | |||||||||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар игереді: Апта күндерінің атауын қолданып, сұрақтар құрастыру. Пәндік лексика және терминология: бүгін, ертең, кеше. Диалог/жазу үшін қажетті сөздер: Талқылау: ... қашан екенін айт Қай күні сен ….. Жазу: Апта күндерін рет-ретімен жаз. | |||||||||||
Алдыңғы білімдер тіректік ББД | Тәулік уақыты, апта күндері, ай атаулары | |||||||||||
Жоспар | ||||||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған іс-шара (төменде көрсетілгендердің орнына өз тапсырмаларыңызды жазыңыздар) | Ресурстар | ||||||||||
Сабақтың басы І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ.Психологиялық ахуал. 0-2 минут | (Оқушылар жұпта қолдарын ұстап, бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді.) | |||||||||||
Сабақтың ортасы ІІІ.Қызығушылықты ояту. 3-10 минут | Ойын: «Сұрақты ұстап ал» 1. Сұрақ – жауап әдістері арқылы төмендегі сұрақтарға жауап алынады. (Оқушылар өз ойларын айтады) (Оқушылармен бірігіп, сабақтың тақырыбын шығару) |
| ||||||||||
Белсендіру | Сендер үшін аптаның барлық күндері бірдей ме? Үйірмелерге, секцияларға барасыңдар ма? Апта күндерінің атауларын пайдаланып, өз жұмыс апталарың туралы айтып беріңдерші. | |||||||||||
ІҮ. Жаңа тақырыпты ашу. 11-15 минут | Жеке жұмыс Оқушылар өздерінің апта кұндеріндегі күн тәртібін жасап шығарады Күтілетін нәтиже: Уақыт өлшем бірлігі- апта күндері | |||||||||||
Жаңаны қолдану 16-24 минут | Мұғалім «бүгін», «ертең», «кеше» сөздерін пайдаланып, ақпарат жинауды сұрайды. Сабақ кестесі, сол күнгі, кеше өтілген және ертең өтетін тақырыптар жазылып ілінеді. «Хатшы-ақпарат жинаушы» | |||||||||||
Сергіту сәті 25-28 | ||||||||||||
Ү. Есеп шығару. «Ортадағы қаламсап» әдісі 29-36минут | 1 топ: Әлия сәрсенбі күні 12 қазақ ертегісін, жұма күні 10 орыс ертегісін оқыды. Әлия барлығы қанша ертегі оқыды? 2 топ: Әлия жексенбі күні 22 ертегі оқыды. Бірнеше қазақ ертегісін және 10 орыс ертегісін оқыды. Ол неше қазақ ертегісін оқыды? 3 топ: Әлия жексенбі күні 22 ертегі оқыды. 12 қазақ ертегісін және бірнеше орыс ертегісін оқыды. Ол неше орыс ертегісін оқыды? | |||||||||||
Сабақтың соңы 37-42 минут | -Балалар, сонымен қорытынды шығараратын уақыт келді. Мұғалім келесі сұрақтармен әңгіме ұйымдастырады: Сендерге өз жұмыс апталарың жайлы тапсырма құрастыру оңай болды ма? Сабақта өмірге пайдалы не үйрендіңдер? | |||||||||||
Бағалау 43-45 минут | ||||||||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||||||
Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз? | Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралыұ байланысденсаулық пен қауіпсіздікАҚТҚұндылықтар | ||||||||||
Бақылау Сабақтың мақсатына жетім бе? Оқушылар не үйренді? Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды? Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Қазақстандықтар шетелге қай мезгілде жиірек шығады
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?