Оралхан Бөкей «Атау кере» романы. Қазақ әдебиеті, 11 сынып, сабақ жоспары. 11 сабақ.
Сабақ: Қазақ әдебиеті | Қарағанды қ. ХББ НЗМ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Уақыты: | Мұғалімнің аты-жөні: Қырықбаева Ж.Қ. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сыныбы: 11 T1 | Қатысқан оқушылар саны: | Қатыспағандар: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тарау: | Оралхан Бөкей «Атаукере» романы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты | 11.2.3.1 шығарма идеясы мен көркемдегіш құралдардың байланысын талдау | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты | Көркемдегіш құралдардың шығарманың идеясын ашудағы рөлін анықтайды. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік міндеттер |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды қалыптастыру | Тіл мен мәдениет, тарихтың ортақтығы, ынтымақтастық, құрмет | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Тарих, қазақ тілі | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
АТҚ қолдануы | Таныстырылым | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Алдыңғы білімі | Оқушылар алдыңғы сабақта «Атаукере» романының мазмұнын талдады. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған қызмет түрлері: | Ақпарат көздері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Басы 5 мин | Қызығушылықты ояту «5 қадам» стратегиясы Шығармадағы 5 кейіпкерді атаңыз. Ерікті сипаттайтын 5 түрлі қасиетін атаңыз. Айнаны сипаттайтын 5 түрлі қасиетін атаңыз. Тағанды сипаттайтын 5 түрлі қасиетін атаңыз. |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ортасы 32 мин | Оқушыларға тарау тақырыбы, тілдік дағды мен оқу мақсаттары, бағалау критерийлері таныстырылады. 1 мин Миға шабуыл
Мағынаны тану кезеңі Әдеби терминдерді анықтамасымен және мысалымен сәйкестендіріңіз (бағдарсызық арқылы)
Тапсырма: Оралхан Бөкейдің «Атаукере» романындағы әдеби тілді құбылту түрлерін ажыратып талдаңыз. Дескриптор:
Оқушылар жұмыстарын жауап кілтімен тексереді. Кері байланыс Тапсырманы орындау қиындық тудырды ма? Оқылған, тыңдалған ақпараттардың көмегі тиді ме? Қай оқушының жазғаны ұнады? Неге? Өз жұмысыңызда нені толықтыру керектігін байқадыңыз? | Таратпа қағаз | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Соңы 3 минут | Рефлексия «3-2-1»
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?