Векторлық бейнелерді құру. Информатика, 6 сынып, сабақ жоспары, 1 сабақ.
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 6.2В -бөлім Компьютерлік графика | Мектеп: | |||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||
Сынып: 6 | Қатысқандар саны: | Қатысқандар саны: | ||||||
Сабақтың тақырыбы | Векторлық бейнелерді құру | |||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.2.2.2 векторлық кескіндерді құру және өңдеу | |||||||
Сабақтың мақсаттары |
| |||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||
Тілдік мақсаттар | Диалог/хат жазу үшін бірқатар пайдалы тіркестер: Танымал векторлық редакторлар ... Сурет құралдары жиынтығы… Редактордың негізгі мақсаты ... Векторлық суреттер қолданылады ... | |||||||
Құндылықтарды дарыту |
2. Академиялық адалдық: өзгелердің идеялары мен ойларын құрметтеу, яғни академиялық адалдық принциптерін сақтау. | |||||||
Пәнаралық байланыстар | ағылшын тілі | |||||||
АКТ қолдану дағдылары | Тиісті ақпаратты табу үшін интернетті және браузерді пайдалану | |||||||
Бастапқы білім | Негізгі терминдер: сурет, компьютерлік графика, векторлық бейнелер, растрлық суреттер. | |||||||
Сабақ жоспары | ||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-шаралар | Ресурстар | ||||||
Сабақтың басы 0-2 мин 3-5 мин 6-11 мин 12-18 мин 19-38 мин | Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. Топты сабаққа дайындау. Мұғалім сабақ тақырыбымен және мақсаттарымен студенттерді таныстырады. Мұғалім бейнежазбаны ұсынады. Келесі сұрақтарға жауаптарды сұрайды:
Мұғалім векторлық графика бойынша тест өтуді ұсынады. 1.Қандай графикалық редактор векторлық болып саналмайды?
3.Графикалық примитивтерге не жатады?
4.Adobe Illustrator графикалық редакторы қандай фирмамен өңделген?
5. Corel Draw жиынтығына растрлық бейнелерді өңдеу үшін құрамына қандай бағдарламалар кіреді?
Практикалық тапсырма. Оқушылар практикалық жұмысты Corel Draw-да Тапсырма 1-ді орындайды. Тапсырма 1-ді аяқтаған оқушыларға мұғалім тапсырма 2-ні ұсынады. Үй жұмысы Практикалық жұмысты соңына дейін аяқтау. | қосымша 1.1 қосымша 1.2 | ||||||
Сабақтың соңы 39-40 мин | Рефлексия Оқушылар бағалаулары керек: 0-жоқ, 1 – иә.
| |||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||
Барлық оқушылар: | Сабақ барысында оқығандарын бағалау үшін қолданылатын әдістерді жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. | Денсаулық сақтау технологиялары.Қолданылатын физминутки және белсенді қызмет.Осы сабақта Қауіпсіздік ережелерінен қолданылатын элементтер. | ||||||
Сабақ бойынша рефлексия Оқудың шынайы мақсатын / мақсатының мақсаттары ма?Барлық студенттер орталық органға жетті ме?Егер жоқ болса, неге?Сабақта дифференциация дұрыс жасалды ма?Сабақтың уақыт кезеңдері болған ба?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
| |||||||
Жалпы бағалауСабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту және оқу туралы ойлаңыз)?1:2:Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойлаңыз)?1:2:Сабақ туралы сабақта не жеке оқушылардың жетістіктерімен / қиындықтарымен нені көрсеттім, кейінгі сабақтарда не іздеймін? | ||||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру