Көрсеткіштік функцияның туындысы. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары.
Тексерілді:_____________________
11.3 Көрсеткіштік және логарифмдік функциялар
| Мектеп: Алматы қаласы. НЗМ ХББ. Мұғалім: | |||||
Сынып:
| ||||||
Күні:
| Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақ тақырыбы: | Көрсеткіштік функцияның туындысы | |||||
Мұғалімнің кәсіби даму мақсаты
| ||||||
Оқу мақсаттары:
| 11.3.1.16 Көрсеткіштік функцияның туындысын және интнгралын ала алады. | |||||
Сабақ мақсаттары:
| Барлығы: туындының анықтамасын біледі Туынды табу ережелерін біледі Көпшілігі Туындының анықтамасын көрсеткіштік функцияға қолданады Көрсеткіштік функцияның туынды табу ережесін қолданады Кейбірі Туындының анықтамасынан көрсеткіштік функцияның туындысын табу ережесін қорытады
| |||||
Жетістік критерийлері
| Оқушы мақсатқа жете алады, егер
| |||||
Тілдік мақсаттар:
| Көрсеткіштік функция, туынды, | |||||
Құндылықтарды дарыту
|
| |||||
Пәнаралық байланыстар
| Геометрия, физика | |||||
АКТ қолдану дағдылары
| Интерактив тақта (презентация) | |||||
Бастапқы білім
| Көрсеткіштік функция, Шек, | |||||
Сабақ барысы
| ||||||
Сабақтың кезеңдері
| Сабақ барысындағы іс әрекеттер |
Ресурстар және комментарилар
| ||||
Ұйымдастыру кезеңі 2 - 3 мин
| Мақсат: сабақтың басталуын ұйымдастыру Сәлемдесіп, оқушыларды түгендеймін. Оқушылардың үй жұмысын және сабаққа дайындығын тексеру. | |||||
Жаңа тақырып 20 минут | Оқушылармен талқылай отырып туындының анықтамасы бойынша көрсеткіштік функциялардан туынды алу | |||||
Есептер шығару 15 минут | Оқу мақсатымен таныстыру, жетістік критерийлерін талқылау. Иррационал теңсіздіктерді шешуде қолданылатын әдіс тәсілдерге есептер шығарту, оқушыларды есепке байланысты маңызды жерлерін ескеру Мақсаты: оқушыларға тиімді әдістерді көрсету және білімдерін тереңдете түсу. | Шабунин Алгебра 10-11 264 бет 1 деңгей есептері | ||||
Жеке жұмыс 8 минут | Оқушылардың деңгейлеріне байланысты есептер беру. Мақсаты: Оқушы өз білімін тексереді, түсінбеген қиындық туғызған жерлерін анықтайды. | Рустюмова Блок 3 | ||||
Топтық жұмыс 25 минут | Мақсаты: оқушылар топпен жұмыс жасай отырып өздерінің білмейтін сұрақтарына жауап іздейді. | Шабунин Алгебра 10-11 265 бет 2 деңгей есептері | ||||
Қорытынды жасау 5 минут | Мақсаты: кері байланыс Сұрақтар:
Оқушылардың қателескен сұрақтары бойынша талдау жасау | Ауызша | ||||
Үй жұмысы 2 мин | Мақсаты: Білімдерін шыңдай түсу. Үй жұмысы бойынша ескертпелер беру. Блок 4: 1-3. Блок 5: 4-8 | Рустюмова | ||||
Саралау | Бағалау | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||
Оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Зарядка для глаз. Активные виды деятельности. | ||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| |||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | ||||||
Тапсырма 1.
Жауаптары:
Тапсырма 2.
Жауаптары:
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру