Өзіңіздің стартапыңызды қалай іске қосуға болады. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары, 2 сабақ.


Қысқа мерзімді жоспар

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

11.3В IT Startup (ай-ти стартап)

Мектеп:

Күні:

Мұғалім аты-жөні:

Сынып:11

Қатысушылар саны:

қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Өзіңіздің стартапыңызды қалай іске қосуға болады (Сабақ 2)

Бұл сабақта орындалатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.4.2.1 Startup (стартап) ұғымын сипаттау;

11.4.2.2 Crowdfunding (краудфандинг)платформасының жұмыс принципін сипаттау

Сабақ мақсаты

Стартапты іске қосу қадамдарын модельдеу

Бағалау критерийлері

Қолдану

1. Краудфандинг платформасын қолдану

Бағалау

2. Басқа оқушылардың стартап идеяларын бағалау

Құру

3. Стартап үшін идея құру

Тілдік мақсаттар

 

Тілдік мақсаттарды, соның ішінде лексика мен фразаларды анықтаңыз.

Топтық талқылау, қорытынды шығару

Тақырыпқа қатысты лексика мен терминология:

Стартап, краудфандинг, сұранысқа ие өнім

Диалогтар мен жазу үшін пайдалы сөз тіркестері:

Сұранысқа ие өнім келесі қасиеттерге ие болуы керек ...

Менің ойымша, стартап идеясы ... ... басқаларға қарағанда жақсы, өйткені ...

Құндылықтарды бойға сіңіру

Ынтымақтастық, мақсаттылық

Пәнаралық байланыстар

Идея үшін кез-келген пәнмен кіріктіруге болады

Осыған дейін меңгерілген білім

Стартап кезеңдері, краудфандинг платформасы

Сабақ барысы

Жоспарланған сабақ кезеңдері

Жоспарланған сабақ іс-әрекеті

Ресурстар

Сабақтың басы

  • мин

Сәлемдесу.

Іс-әрекет: Үй тапсырмасына дайындықтарын талқылау

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Оқушылардың үй тапсырмасын орындағаны туралы, дайындық кезінде қандай қиындықтар туындағаны және оны қалай орындағаны туралы сауалнама жүргізеді.

«Сұранысқа ие өнім» туралы талқылауды ұсынады.

Сондай-ақ «егер жұлдыздар жанса, бұл біреудің керек екенін білдіреді» деген сөйлемді талқылауды ұсынады.

Талқылауды қорытындылайды. Сабақтың тақырыбына жетелейді.

Оқушылар өз әсерлерімен бөліседі, дайындық барысында кездескен мәселелерді талқылайды.

Талқылауға қатысады. Таныстырылымдағы сөйлемді толықтырады: «Сұранысқа ие тауар келесі қасиеттерге ие болуы керек ...»

Бағалау: БК3

Іс-әрекет: Оқыту мақсаты мен бағалау критерийлерін талқылау

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлайды.

Оқушыларға сабақ соңында қандай жетістікке жету керектігін талқылауды ұсынады.

Бағалау критерийлерін талқылайды.

Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

Сабақтың соңындағы жетістіктерді талқылауға белсенді қатысады.

Ұсынылған бағалау критерийлерімен келіседі / келіспейді

Сабақтың басында мыналарға назар аударыңыз:

- оқушылардың назарын шоғырландыру;

- оқушылармен бірлесе сабақтың мақсаттары мен оқыту мақсаттарын анықтау;

- оқушылардың «жақын арада даму аймағын» анықтау.

ppt

Сабақтың ортасы

30 мин

Іс-әрекет: Идеялар жәрмеңкесі

Дескрипторлар:

  • Стартап идияларын құру
  • Таңдалған стартаптың маңыздылығын анықтау

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Идеялар жәрмеңкесін ұйымдастырады, онда жұптағы оқушылар үй тапсырмасын ұсынады.

Басқа жобаларға өз дауысын (бағасын) беруді ұсынады.

Таңдауды қорытындылайды. Таңдауды талқылайды.

Жұп оқушылары өз жобаларын ұсынады.

Басқа идеяларды, жобаларды бағалайды, ең жақсысын анықтайды, таңдауын негіздейді.

Талқылауға қатысады.

Бағалау: БК2, БК3

Іс-әрекет: Тәжірибелік жұмыс

Дескрипторлар:

1. Краудфандинг платформасында тіркеледі

2. Стартап туралы хабарландыру жасайды

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

https://start-time.kz/ сайтында тіркелуді және өзінің стартап туралы хабарландыруын жасауды ұсынады.

Оқушылармен краудфандинг платформасын қолданудың тиімділігін талқылайды.

Тіркеліп, хабарландыру жасайды.

Талқылауға қатысады

Бағалау: БК1

ppt

https://start-time.kz/

PPT,

интернет

Сабақ соңы

3 мин

Іс-әрекет: Рефлексия

Дескрипторлар:

Өзінің жұмысына баға береді.

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Сабақты қорытындылайды. Тақырып бойынша сұрақтар қояды.

Оқушыларды өз жұмыстарын бағалауға шақырады

Сұрақтарға жауап береді, басқа оқушыларды толықтырады.

Өзін-өзі бағалауды жүргізеді. Сұрақтарға жауап береді:

-Мен орындай аламын ...

Үйге тапсырма: Стартап идеясын краудфандинг платформасында жариялау.

Стикерлар, PPT

Қосымша ақпарат

СаралауСіз қалайша көбірек қолдау көрсетесіз? Сіз қабілеті жоғары білім алушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

БағалауСіз білім алушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексересіз?

Денсаулық пен қауіпсіздік техникасын сақатау

Мұғалім машиналық оқыту принциптерін қиындық деңгейіне қарай зерттеуді ұсынады.

Мықты студенттер әлсіздерге көмектеседі.

Оқушылардың жауаптары, оқушылардың үлгерімі

Компьютермен жұмыс жасауда денсаулық сақтау технологиялары.

қолданылады

Сабақтың қай екі аспектісі жақсы өтті (оқу мен оқыту тұрғысынан бірге ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты қалай жақсартуға болар еді (оқу мен оқыту тұрғысынан бірге ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып жайында немесе жеке оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы не білдім, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Пікір жазу