Қазіргіден болашаққа. Көркем еңбек, 4 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 8 Бөлім Болашаққа саяхат | Мектеп: Көкшетау қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі | |||||||||||
Мерзімі: | Мұғалімнің аты-жөні: Мухаметкалиева Г.Т. | |||||||||||
Сынып: 4 | Қатысқандар саны: | Қатысқандар саны: | ||||||||||
Сабақ тақырыбы | Қазіргіден болашаққа | |||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 4.3.3.1 Шығармашылық жұмысты жақсартудың жолдарын ұсынып, критерийлерге сәйкес жұмысты бағалау. | |||||||||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||||||||
Бағалау критерийлері | Білім алушы:
| |||||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылардың қолынан келеді:
| |||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Бір- бірін тыңдай алу, келесі адамның ойын құрметтеу. | |||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Физика | |||||||||||
Бастапқы білім | Ғимарат бөліктерін өңдеу әдістері, макетте энергия көздерін қолдану туралы білімдері бар. | |||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||||
Сабақтың басы 1 минут | 1 Ұйымдастыру. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту:
| |||||||||||
Сабақтың ортасы 36 минут 18 минут 10 минут 8 минут | 2 Ғимарат макетін аяқтау кезеңдері: А) Терезе мен есіктерін жасап, ғимарат макетіне бекіту (құрылымда ғимаратқа тән ерекшеліктері болуы үшін); Б) Ғимарат бөліктерін біріктіру мықтылығын тексеру (ыстық желімді қолдана отырып, оларды мықты жабыстыру); Кері байланыс. Жұмыс барысында қандай қиыншылықтар болды? 3 Жұмыстарының таныстырылымы: А) Аяқталған жұмыстарының көрмесі; Б) Өз құрылымына түсініктеме беруге арналған жоспар:
4 Жұмыстарын бағалау. Өзара бағалау. Дескрипторлар: - жұмысын аяқтайды; - жұмыстарына таныстырылым жасайды; - құрылымның бөліктерін сапалы өңдейді; - құрылымның бөліктерін берік біріктіреді; - жасыл энергия көзін қолданады; - құрылымда терезе мен есіктерін көрсетеді; - құрылым қызықты және креативті. | Түрлі қолданыстан қалған материалдар, пластикалық бөтелкелер, қорабтар, таяқшалар, қайшы, сызғыш, қарындаш, гуашь, қылқаламдар, сұйық сабын, палитра, сулықтар, ыстық желім. Тарату материалы АКТ. Презентация немесе тарату материалы. | ||||||||||
Сабақ соңы 3 минуты | 5. Рефлексия: Сабақта не қолдарыңыздан келді? Сабақта не қолдарыңыздан келмеді? Жұмысыңызды жақсарту үшін не істейсіз? 6. Жұмыс орнын жинау. | |||||||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||||||
Саралау. Кейбір оқушылар өздерінің даму ерекшеліктеріне байланысты өз іс- әрекеттеріне лайықты талдау береді. Кейбір оқушылар өздерінің макеттеріне түсіндірме беру үшін тарату материалын қолданады. | Мұғалімнің бақылауы. Дескрипторлар бойынша өзара бағалау. | Денсаулықты сақтау технологиялары. Физминуткалар және белсенді жұмыс түрлерін таңдау. | ||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/ оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қолжеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| |||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: Жұмыстарын аяқтау. 2: Жұмыстарына таныстырылым жасау. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Қазақстан пойыздарында үй жануарларын тасымалдау ережелері
» Қазақстандықтар шетелге шығуға жылына қанша жұмсайды?
» Су тасқынынан зардап шеккендерге қосымша тағы 553 мың теңге төленеді