Берілген сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданы. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары. 2 сабақ.
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||
Сынып: 11 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны | |||
Сабақтың тақырыбы | Берілген сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданы; | ||||
Оқыту мақсаттары | 11.3.1.6 - берілген сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданын есептеңіз; | ||||
Сабақтың мақсаттары | Тапсырмалардағы жазықтық фигураларының ауданын табу алгоритмін қолданыңыз. | ||||
Бағалау критерийлері | - берілген сызықтармен шектелген жазық фигураларды салады - оларды қисық трапецияға дұрыс бөледі - жазық фигураның ауданын есептейді | ||||
Тілдік мақсаттар |
| ||||
Құ Құндылықтар | Академиялық адалдық, еңбекқорлық, дәлдік | ||||
Пәнаралық байланыс | Геометрия. | ||||
АКТ қолдану дағдылары | |||||
Алдыңғы білім | Негізгі функциялардың графигі, қисық трапеция, ауданның қасиеті, Ньютон-Лейбниц формуласы | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||
Сабақтың басы | Оның ауданын есептеу фигурасы мен формуласын сәйкестендіріңіз. | ||||
10 минут | Жазық фигураның ауданын табу алгоритмін қайталаңыз. Оқушылар бір-біріне жұппен айтады. | ||||
Сабақтың ортасы .10 минут 18 минут | Мұғалімнің қкөмегімен шешеді: сызықтармен шектелген фигураның ауданын табыңыз. Кері байланыс Берілген фигураның ауданын табыңыз. Топтарда жұмыс жасау. (тапсырмалар сараланған) Оқушылар өз шешімдерін бір бірімен алмасады және оқушылардың жұмыстары туралы коментарий қалдырады. Бағалау критерийлері:
Мен үйрендім……. Маған әлі де керек …… | ||||
Үй тапсырмасы. 2 мин |
| ||||
Қосымша тапсырма.
Карточка 1. Карточка 2.
Карточка 3. Карточка 4.
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру