Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №2 (1 сынып, 2 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
2.6 Сөйлеуді бағалау
1.2.6.1 Қарапайым ауызша айтылымдарды қайталайды.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді тыңдайды, түсінеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды. Өздері сол сөздерді сөйлемде қолдана алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен амандасады.
Мұғалім АБАЙЛА! ҚАУІПТІ! Деген белгіні қолына ұстап балалардан сұрайды:
- Қандай қауіпсіздік ережелерін білеміз? Оқушылар үйлерінде жаттаған қауіпсіздік ережелерін айтады. Жасаған постерлерін көрсетеді.
абайла, қауіпті, қолыңды жу, айналып өт, орындықды орынына қой, сөмкеңді көтер, қайшыны қорабына сал, сыныпта жүгірме, бір-біріңді итерме.
Қабырғада ілініп тұрған суреттерге қарап оқушылар тағы бір рет ережені қайталап шығады.
Оқушылар жақсы жауаптар айтқан кезде мадақтау ретінде «бес», «төрт» деген бағаларды үлестіріп беру.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен сөздерді зейін қойып тыңдаймын, түсінемін және оларды дұрыс қабылдаймын»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Ол кім, бұл не? - Өрт орманның жауы» атты бейнежазбаны көріп сұрақтарға жауап береді:
1. Қасқыр мен қоян қайда жүр?
2. Қасқырдың қолында не бар?
3. Қоянның айтқаны дұрыс па?
4. Өрт неден болады?
5. Өрт болған кезде қандай нөмірге қоңырау соғамыз? ....
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
2.6 Сөйлеуді бағалау
1.2.6.1 Қарапайым ауызша айтылымдарды қайталайды.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді тыңдайды, түсінеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды. Өздері сол сөздерді сөйлемде қолдана алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен амандасады.
Мұғалім АБАЙЛА! ҚАУІПТІ! Деген белгіні қолына ұстап балалардан сұрайды:
- Қандай қауіпсіздік ережелерін білеміз? Оқушылар үйлерінде жаттаған қауіпсіздік ережелерін айтады. Жасаған постерлерін көрсетеді.
абайла, қауіпті, қолыңды жу, айналып өт, орындықды орынына қой, сөмкеңді көтер, қайшыны қорабына сал, сыныпта жүгірме, бір-біріңді итерме.
Қабырғада ілініп тұрған суреттерге қарап оқушылар тағы бір рет ережені қайталап шығады.
Оқушылар жақсы жауаптар айтқан кезде мадақтау ретінде «бес», «төрт» деген бағаларды үлестіріп беру.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен сөздерді зейін қойып тыңдаймын, түсінемін және оларды дұрыс қабылдаймын»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Ол кім, бұл не? - Өрт орманның жауы» атты бейнежазбаны көріп сұрақтарға жауап береді:
1. Қасқыр мен қоян қайда жүр?
2. Қасқырдың қолында не бар?
3. Қоянның айтқаны дұрыс па?
4. Өрт неден болады?
5. Өрт болған кезде қандай нөмірге қоңырау соғамыз? ....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?