Қазақтың салт-дәстүрлері. Қазақ тілі, 6 сынып, сабақ жоспары. 4 сабақ.

САБАҚ: 4-сабақМектеп: №5 көпсалалы мектеп-лицейіКүні: Мұғалімнің аты-жөні: Киршимова Н.Қ.Сынып: 6-сыныпҚатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:Бөлім атауы:Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері. Наурыз. Морфология. Сабақтың тақырыбыҚазақтың салт-дәстүрлеріОсы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу...
Қазақ тілі
Толық

Әдет-ғұрып және салт-дәстүрлер. Қазақ тілі, 6 сынып, методикалық ұсыныс. 4 сабақ

 Оқылым дағдысы – мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты әртүрлі деңгейде қабылдау және түсіну, тілдің айтылым заңдылықтарына сәйкес оқи алу, зерттеп оқу, шолып оқу, мәселені сын тұрғысынан бағалау, негізгі аргументті анықтап, дәлелдеу; деңгейіне бағытталады. Оқылым дегеніміз ...
Қазақ тілі
Толық

Әдет-ғұрып және салт-дәстүрлер. Қазақ тілі, 6 сынып, дидактикалық материал. 4 сабақ

Таратпа материалы1-мәтін: Арша өсімдігінің қасиеті мен пайдасы.Оны кәдімгі арша, ем арша деп те айтады. Биіктігі 1-3,5 метр, қысы-жазы көгеріп тұратын, бұталы өсімдік. Қара күзде өсімдіктің піскен жемісі (қаракөк түстілері) жинап алынып, ашық жерде ептеп кептіреді. Арша – тау беткейінде, құмды...
Қазақ тілі
Толық

Әдет-ғұрып және салт-дәстүрлер. Қазақ тілі, 6 сынып, презентация. 4 сабақ

Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері. Наурыз. Морфология. 6-сынып.8-бөлім.Оқу мақсаты:6.2.7.1.- энциклопедия, сөздік, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті қапаратты алу, авторына сілтеме жасау.Бағалау критерийлері:- Тақырып бойынша үйренген сөздерін қолдана алады; - мәтінде көт...
Қазақ тілі
Толық

Әдет-ғұрып және салт-дәстүрлер. Қазақ тілі, 6 сынып, сабақ жоспары. 4 сабақ.

САБАҚ: 4-сабақМектеп: №5 көпсалалы мектеп-лицейіКүні: Мұғалімнің аты-жөні: Киршимова Н.Қ.Сынып: 6-сыныпҚатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:Бөлім атауы:Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері. Наурыз. Морфология. Сабақтың тақырыбыӘдет-ғұрып және салт-дәстүрлерОсы сабақ арқылы жүзеге асат...
Қазақ тілі
Толық

Мемлекеттік тулар

Америка құрама штаттарыАргентинаАрменияМемлекеттік тулар.ƏзірбайжанБеларусьБельгияБолгарияБразилияВатиканГерманияГрузияМысырИзраильИталияҚазақстанҚырғыстанҚытайСолтүстік КореяОңтүстік КореяМоңғолияТəжікстанТүркияҰлыбританияҮндістанӨзбекстанУкраинаШвейцарияФранцияЖапонияПалестинаОңтүстік Африка ...
Презентация слайдтары
Толық

Ұлыстың ұлы күні - Наурыз. Қазақ тілі, 6 сынып, методикалық ұсыныс. 5 сабақ

 Мәтінмен жұмыс тікелей тыңдау барысында орындалады. Тыңдау арқылы қабылдау, түсіну қабілеттерін дамытуға арналған фонетикалық, лексика-грамматикалық жаттығулар орындату: берілген ақпаратпен келісукеліспеу, сұраққа жауап, түсіп қалған дыбысты, қосымшаны, сөзді анықтау, сөйлемді аяқтау,т.б. Үшін...
Қазақ тілі
Толық

Ұлыстың ұлы күні - Наурыз. Қазақ тілі, 6 сынып, дидактикалық материал. 5 сабақ

Таратпа материалыҚараторғайКәдімгі жыл құсы. Наурыз айында ұшып келеді.НаурызекКөктем жаршысы. Наурыз айында келетін торғай. Даладан осы құсты көрсеңіз, нағыз көктемнің келгені.Наурызек - наурыз айында келетiн торғай, жыл құсы.Даладан осы құсты көрсеңiз-нағыз көктемнiң шыққаны)Наурызек - наурыз айын...
Қазақ тілі
Толық

Ұлыстың ұлы күні - Наурыз. Қазақ тілі, 6 сынып, презентация. 5 сабақ

Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері. Наурыз. Морфология. 6-сынып.8-бөлім.Оқу мақсаты:6.1.2.1. – әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (жаңалық, құттықтау) көтерілген мәселені талдау.Бағалау критерийлері:- Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсі...
Қазақ тілі
Толық

Ұлыстың ұлы күні - Наурыз. Қазақ тілі, 6 сынып, сабақ жоспары. 5 сабақ.

САБАҚ: 5-сабақМектеп: №5 көпсалалы мектеп-лицейіКүні: Мұғалімнің аты-жөні: Киршимова Н.Қ.Сынып: 6-сыныпҚатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:Бөлім атауы:Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері. Наурыз. Морфология. Сабақтың тақырыбыҰлыстың ұлы күні - НаурызОсы сабақ арқылы жүзеге асатын оқ...
Қазақ тілі
Толық