Баламалы энергия көздері. Қазақ тілі, 9 сынып, сабақ жоспары.
Бөлім: Табиғи ресурстарды тиімді пайдалану | МЕКТЕП: Орал қаласы ФМБ НЗМ ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ | ||||||||
КҮНІ: | МҰҒАЛІМ: Сралиева М.Б. | ||||||||
СЫНЫП: 9Т1 | ОҚУШЫ САНЫ: | КЕЛМЕГЕНДЕР: | |||||||
Сабақтың тақырыбы: Баламалы энергия көздері | |||||||||
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары | 9.1.3.1 тыңдалған мәтіндегі ақпаратты өмірлік мәселелермен байланыстыра білу | ||||||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар:
Кейбір оқушылар:
| ||||||||
Бағалау критерийлері |
| ||||||||
Пәнаралық байланыс | География | ||||||||
Құндылықты дарыту | Жарқындылық, бір-біріне деген құрмет | ||||||||
Сабақ барысы | |||||||||
Сабақтың кезеңдері | Сабақта орындалатын іс-әрекеттер | Ресурстар | |||||||
Басы 10 минут Ортасы 10 минут 7 минут 10 минут | Қызығушылықты ояту
Оқушыларға жаңа тақырып пен сабақтың оқу мақсаттары таныстырылады. Тыңдалымалды тапсырмасы Баламалы энергия, қуат көздері, күн қуаты, энергия көзін өндіру, болашақ энергиясы
Оқушылар өзін-өзі бағалайды, білетін сөздерді өзгелерге түсіндіреді. Таныс емес сөздерді мұғалім түсіндіреді. Тапсырма: Тыңдалым мәтінін тыңдай отырып, Блум таксономиясы бойынша қолдану және талдау сұрақтарын құрастырыңыз. Оқушылар бейнематериалды тыңдай отырып, қолдану және талдау сұрақтарын құрастырады. Дескриптор:
Тапсырма: Сұраққа жауап беріңіз. Тыңдалым мәтінін тыңдай отырып, сұраққа жауап береді.
Тыңдалымнан кейінгі тапсырма.
Бағалау Жұптар бір-бірінің жұмыстарын дескрипторлар арқылы бағалайды. Дескриптор:
| https://www.youtube.com/watch?v=5r4x6rGfyi4 | |||||||
Соңы 3 минут | Сабақтың соңында бағалау критерийлеріне қайта оралып, сабақты қорытындылау. Кері байланыс.
| ||||||||
Қосымша | |||||||||
Дифференциалды оқыту – Көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларды дамытуды қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардың оқуын тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік ережелері АКТ сілтемелері Құндылықтар сілтемелері | |||||||
Рефлексия Сабақмақсаттары/оқыту мақсаттары шынайы болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістеренгіздім және неліктен? | |||||||||
Қорытынды бағалау | |||||||||
Ең жақсы өткен екі дүниені атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) | 1: 2: | ||||||||
Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? (оқытуға және үйренуге қатысты) | 1: 2: | ||||||||
Осы сабақтың барысында мүмкін барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы қандай ақпаратты білдім |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Грузия қазақстандықтарға білім грантын бөлді
» Қазақстандықтар шетелге қай мезгілде жиірек шығады
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды