Интерьер заттары және жиһаздардың өндірілуі. Көркем еңбек (ұлдар), 9 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 3-тоқсан Дизайн және технология | Мектеп: Атырау қаласы Химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі | ||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||
Сынып: 9 |
| ||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Интерьер заттары және жиһаздардың өндірілуі | ||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 9.2.2.2 әртүрлі өнеркәсіпте технологиялық және өндірістік үдерістер туралы білімдері мен түсінігін көрсету;9.1.4.2 пайданы (табысты) анықтау мақсатында түрлі тауарларды өткізу нарығын талдау | ||||||||||||
Сабақ мақсаттары | әртүрлі өнеркәсіпте технологиялық және өндірістік үдерістер туралы білімдері мен түсінігін көрсету; пайданы (табысты) анықтау мақсатында түрлі тауарларды өткізу нарығын талдау | ||||||||||||
Жетістік критерийлері | Білу Механикалыөқ өңдеуді не екенін біледі Мүмкін станок түрлерін ажыратады Түсіну Станокта орындалатын ота түрлерін орындай алады Қолдану Ағашты өңдейтін такар станок кейбір қарапайым отаны өз бетінше орындау Талдау Өзінің өнімін құру үшін алған білімдерін болашақта қажет болады Синтез Техника және өнердің өзара байланысын табады. | ||||||||||||
Тілдік мақсаттар
|
Тілдік емес пәндер үшін тұжырымдалады Бұл механикалық ағашты өңдеу Механическая обработка древесины-это ....... Ағаш өңдеуге арналған қазіргі станоктар түрлері, Современные виды станков для обработки древесины…. | ||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Бұйымдарды жасау арқылы ұлттық жиһаз түрлерін дамытып, өз елінің, өз стилін дамытады. Шындыққа шығармашылықпен қарайтын тұлға дамыту. | ||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Сызу, геометрия; | ||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Интербелсенді тақта, ноутбук; | ||||||||||||
Бастапқы білім | "Дизайн және технология" бөлімі: Интерьер заттары және жиһаздардың өндірілуі, белгілі бір интерьерге арналған заттарды дайындау (мысалы: көрме залына арналған модульді жиһаз, трансформацияланатын балаларға арналған жиһаз, сәнді шамшырақ), идеяны дамыту және талқылау, материалдарды таңдау, графикалық құжаттама, техникалық спецификация, бұйымды әзірлеу, әрлеу, жұмысты қорғау; | ||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||||
|
| Технология өңдеу материалдар | |||||||||||
|
|
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 3-тоқсан Дизайн және технология | Мектеп: Атырау қаласы Химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі | ||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||
Сынып: 9 |
| ||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Интерьер заттары және жиһаздардың өндірілуі | ||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 9.2.2.2 әртүрлі өнеркәсіпте технологиялық және өндірістік үдерістер туралы білімдері мен түсінігін көрсету;9.1.4.2 пайданы (табысты) анықтау мақсатында түрлі тауарларды өткізу нарығын талдау | ||||||||||||
Сабақ мақсаттары | әртүрлі өнеркәсіпте технологиялық және өндірістік үдерістер туралы білімдері мен түсінігін көрсету; пайданы (табысты) анықтау мақсатында түрлі тауарларды өткізу нарығын талдау | ||||||||||||
Жетістік критерийлері | Білу Механикалыөқ өңдеуді не екенін біледі Мүмкін станок түрлерін ажыратады Түсіну Станокта орындалатын ота түрлерін орындай алады Қолдану Ағашты өңдейтін такар станок кейбір қарапайым отаны өз бетінше орындау Талдау Өзінің өнімін құру үшін алған білімдерін болашақта қажет болады Синтез Техника және өнердің өзара байланысын табады. | ||||||||||||
Тілдік мақсаттар
|
Тілдік емес пәндер үшін тұжырымдалады Бұл механикалық ағашты өңдеу Механическая обработка древесины-это ....... Ағаш өңдеуге арналған қазіргі станоктар түрлері, Современные виды станков для обработки древесины…. | ||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Бұйымдарды жасау арқылы ұлттық жихаз түрлерін дамытып, өз елінің, өз стилін дамытады | ||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Сызу, геометрия, физика; | ||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Интербелсенді тақта, ноутбук; | ||||||||||||
Бастапқы білім | Бұл бөлімде ақпараттарды визуалдау арқылы білу, түсіну және сызу дағдыларын орындауға негізделген. Оқушылар: Сызба аспаптары мен жабдықтарымен жұмыс жасау тәжірбиелерін үйренеді; Геометриялық салулар дағдыларын игереді; Сызбаларды рәсімдеуді және орындау ережелерін біледі. | ||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||||
|
| ||||||||||||
|
|
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Су тасқынынан зардап шеккендерге қосымша тағы 553 мың теңге төленеді
» Елімізде TikTok желісі бұғатталуы мүмкін бе?
» Елімізде су тасқынынан зардап шеккендердің қандай мүліктеріне өтемақы төленеді?