Көрсеткіштік функция, оның қасиеттері және графигі. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспары | |||||||||||||||||||
МБ жетекшісі: | |||||||||||||||||||
Көрсеткіштік функция | Мектеп: | ||||||||||||||||||
тақырыбы: | Көрсеткіштік функция, оның қасиеттері және графигі. | ||||||||||||||||||
Күні | Мұғалімнің аты-жөні: ________ | ||||||||||||||||||
Кәсіби даму мақсаты: | |||||||||||||||||||
Сынып:12В | Қатысқан оқушы саны: | Қатыспаған оқушы саны: | |||||||||||||||||
Осы сабақта қол | 11.3.1.11 - Көрсеткіштік функцияның анықтамасын біледі және оның | ||||||||||||||||||
жеткізілетін оқу | графигін салады; | ||||||||||||||||||
мақсаттары(Оқу | |||||||||||||||||||
бағдарламасына | |||||||||||||||||||
сілтеме) | |||||||||||||||||||
Оқушылар: | |||||||||||||||||||
Көрсеткіштік функцияның анықтамасын біледі: | |||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Көрсеткіштік функцияның анықтамасын біледі және оның графигін | ||||||||||||||||||
салады;. | |||||||||||||||||||
Жетістік | Көрсеткіштік функцияның анықтамасын біледі: | ||||||||||||||||||
Есептің моделін құрастыра алады: | |||||||||||||||||||
критерийлері | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
Тілдік мақсат |
| ||||||||||||||||||
Құндылықтарды | Оқушыларда өз бетімен жұмыс істеу мәдениетін дамыту, ұйымшылдыққа | ||||||||||||||||||
дамыту | үйрету, өз білгенін басқалармен бөлісу | ||||||||||||||||||
Пәнаралық | Геометрия, физика | ||||||||||||||||||
байланыс | |||||||||||||||||||
АКТ қолдану | Интерактивті тақта, интернет, компьютер | ||||||||||||||||||
дағдылары | |||||||||||||||||||
Бастапқы білім | |||||||||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||||||||
Сабақтың | Сабақта орындалатын іс-әрекеттер | Оқыту | |||||||||||||||||
кезеңдері |
| ||||||||||||||||||
Басы | І. Ұйымдастыру | ||||||||||||||||||
5минут | ІІ. Үй тапсырмасын тексеру және оларға кері байланыс беру | ||||||||||||||||||
Өтілген материалдарды қайталау | |||||||||||||||||||
Өтілгенді қайталау | |||||||||||||||||||
Көрсеткіштік функция, оның қасиеттері және графигі. | |||||||||||||||||||
5 мин | |||||||||||||||||||
5мин
- мин
- мин
5мин
Жұптық жұмыс | |||||||||||||||||||
10 мин | |||||||||||||||||||
Бағалау критерийі | |||||||||||||||||||
Кесте құрады | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
Топтық жұмыс | |||||||||||||||||||
Қосымша №1 | |||||||||||||||||||
5 мин | |||||||||||||||||||
Бағалау критерийі | |||||||||||||||||||
Кесте құрады | |||||||||||||||||||
функцияның графигін дұрыс көрсетеді; | |||||||||||||||||||
Соңы | ІV. Сабақты бекіту | ||||||||||||||||||
5 минут | V. Рефлексия | ||||||||||||||||||
Маған сабақ ұнады. Тақырыпты меңгердім. | |||||||||||||||||||
Тақырыпты түсіндім, бірақ есептеген кезде қиналамын. | |||||||||||||||||||
Сабақ маған түсініксіз. | |||||||||||||||||||
Үй жұмысы. | |||||||||||||||||||
Саралау –оқушыларға қалай | Бағалау – оқушылардың | Денсаулық және қауіпсіздік | |||||||||||||||||
көбірек қолдау көрсетуді | материалды меңгеру | техникасының сақталуы | |||||||||||||||||
жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары | деңгейін қалай тексеруді | ||||||||||||||||||
оқушыларға қандай міндет | жоспарлайсыз? | ||||||||||||||||||
қоюды жоспарлап отырсыз? | |||||||||||||||||||
Денсаулықсақтаутехнологиял | |||||
ары. | |||||
Сергітусәттеріменбелсендііс- | |||||
әрекеттүрлері. | |||||
ОсысабақтақолданылатынҚа | |||||
уіпсіздіктехникасыережелері | |||||
ніңтармақтары | |||||
Сабақ бойынша рефлексия | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру | ||||
Сабақмақсаттары/оқумақсаттарыдұрысқойылған | үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы | ||||
ба? ОқушылардыңбарлығыОМқолжеткіздіме? | солжақ бағанда берілген сұрақтарға жауап | ||||
Жеткізбесе, неліктен? | беріңіз. | ||||
Сабақтасаралаудұрысжүргізілдіме? | |||||
Сабақтыңуақыттықкезеңдерісақталдыма? | |||||
Сабақжоспарынанқандайауытқуларболды, | |||||
неліктен? | |||||
Жалпы баға | |||||
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңілбөлуқажет?
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру