Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралы. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары.
Тексерілді:_______
Көрсеткіштік және логарифмдік функция | Мектеп: Мұғалім: | |||
Сынып: 11 | ||||
Күні: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||
Сабақ тақырыбы: | Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралы | |||
Касыби даму мақсатты | ||||
Оқу мақсаттары: | 11.3.1.16 - Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралын табалады; | |||
Сабақ мақсаттары: | Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралын табыу | |||
Бағалау критерийлері | Оқушы мақсатқа жете алады, егер бірінші тамаша шекті пайдаланып есептер шығарса; | |||
Тілдік мақсаттар: |
| |||
Құндылықтарды дарыту |
| |||
Пәнаралық байланыстар | Геометрия, физика, биология, география Қисап – бұл жоғары математика мен физика, машина жасау және экономика сияқты басқа да ғылыми салалардың маңызды құралы. | |||
АКТ қолдану дағдылары | Интерактивті тақта, карточкалар, | |||
Бастапқы білім | Көрсеткіштік функция және оның қасйеттері; | |||
Сабақ барысы | ||||
Сабақтың кезеңдері | Сабақ барысындағы іс әрекеттер | Ресурстар және комментарилар | ||
Ұйымдастыру кезеңі 2 минут | Мақсат: сабақтың басталуын ұйымдастыру Оқушылармен амандасып, оларды түгендеп, сабаққа дайындығын тексеру. | |||
Өткен сабақты қайталау 3 минут |
| Мұғалім оқушыларға не оқушылар бір біріне сұрақтар қояды | ||
Үй жұмысын тексеру 5 минут | Мұғалім дұрыс жауаптарын айтады, оқушылар дәптерлерін өзара алмасып тексереді. Қателері не сұрақтары болса талдау. | |||
Сабақ тақырыбы және мақсатымен таныстыру 1 минут | 11.3.1.16 - Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралын табалады; | Презентация | ||
Жаңа тақырыпқа шолу 10 минут | Мұғалім оқушыларға презентацияның көмегімен Көрсеткіштік функцияның туындысы және интегралын табалады,
==
| Презентация 5_ материал на сайт | ||
Сыныппен талқылау 14минут |
Жеке жұмуыс №1 | Презентация | ||
Сабақтың соңы 3 минут | Сабақты ауызша сұрақтар қою арқылы қорыту | |||
Үй жұмысы 2 мин | Мақсаты: Білімдерін шыңдай түсу. Почталарына жіберіледі | |||
Саралау | Бағалау | Денсаулық және қауіпсіздік техникасыныңсақталуы | ||
Оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Көзге арналған жаттығулар. Жұмыстың белсенді түрлері. | ||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілдіме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталдыма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| |||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | ||||
Жеке жұмуыс №1
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру