Өз стартапыңды жүзеге асыру. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Пәні: Информатика 11 сынып
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: 11.3B: IT-startup | Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 11 | Қатысушалар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Өз стартапыңды жүзеге асыру | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары | 11.4.2.1 Startup (стартап) ұғымын сипаттау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Білу
Түсіну
Талдау
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар … Топтағы талқылаулар арқылы стартап идеялардың кезеңдеін сипаттай алады Арнайы терминдер сөздігі мен терминология: Стартап, краудфандинг Айтылымға / жазылымға арналған пайдалы тіркестер жиыны: Стартап дегеніміз …. Стартап ......ұсынылады. Стартаптың келесі түрлері................ Сәтті стартаптың түпкі мақсаты ................................... болып табылады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтар | Айналадағыларға және өзіне деген құрмет Ынтымақтастық Азаматтық жауапкершілік Академиялық адалдық | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Пәнаралық байланыс стартап идеялар үшін қолданған әртүрлі пәндік салалардағы ақпаратты пайдалану арқылы жүзеге асырылады | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білімі | жоба құрудың кезеңдері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ жоспары | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері | Сабаққа жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 7 мин |
Сабақтың басында оқушылардың назарын шоғырландыру және сабаққа деген позитивті көңіл-күй қалыптастырылады.
| Презентация | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин 3 мин Сабақтың соңы | Білімді жаңғырту Презентациядан стартапты құрудың алғашқы төрт кезеңін көрсетіңіз (бесінші кезеңді көрсетпестен), және оқушылардан сұраңыз: Нәтижесінде біз нені аламыз? Кейбір студенттер соңғы кезеңді - «Стартап» деп дұрыс атай алады. Сабақ мақсаттарын, оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау Мұғалім сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. Оқушыларға сабақ соңында қандай жетістіктерге жету керектігін талқыланады. Сабақты бағалау критерийлерін бірге анықталады. (O) Мұғалім стартап туралы негізгі түсінік береді. Сыныппен бірге ол стартаптың негізгі ерекшеліктерін талқылайды №1 тапсырма (Т) зерттеу жұмысы. Зерттеу үшін студенттер екі топқа бөлінеді. Зерттеу тақырыптары: 1. Стартап кезеңдері 2. Стартап түрлері Оқулық / электронды оқулық материалдарын және Интернет ресурстарын қолдана отырып оқушылар постерлер дайындайды
№2 тапсырма Мұғалім http://www.headwind.ru/internet-of-things-4.html сайтынан стартаптардың мысалдарын зерттеуді және олардың ойнша жүзеге асыру мүмкін болатын идеяны таңдауды ұсынады. Оқушылар ресурсты зерттеп, өзекті деп санайтын бір идеяны таңдап, өз таңдауын негіздейді.
Саралау (саралау принципі «Шығармашылық») Алдыңғы тапсырмада таңдаған таңдалған стартап жобасына балама ойластырыңыз. Үй тапсырмасы: стартап идеясын әзірлеп, презентация түрінде ұсынады. Рефлексия: Үш «С» Сабақтағы ең сәтті үш кезеңді жаз | Презентация Презентация Интернет сілтемелер http://www.headwind.ru/internet-of-things-4.html Презентация | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциалдыоқыту – Көбірек Қолдау көрсету үшінне істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларды Дамытуды қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардың оқуын тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциация тапсырмалардың деңгейі бойынша жүзеге асады. | Қалыптастырушы бағалау, өзара бағалау | Сабақ барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау керек. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу Мақсаттары шынайы болды ма? Барлық оқушылар ОМ-на жетті мен? Егер жетпесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай шегінулер болды және неліктен? | |
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға Және үйренуге қатысты)? 1: 2: Сабақ барысында сыныптың немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері мен қиыншылықтары жөнінде не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек 1. 2. | |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру