Өз стартапыңды жүзеге асыру. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Пәні: Информатика 11 сынып
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: 11.3B: IT-startup | Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 11 | Қатысушалар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Өз стартапыңды жүзеге асыру | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары | 11.4.2.2 Crowdfunding (краудфандинг) платформаның жұмыс істеу принципін сипаттау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Білу
Түсіну
Талдау
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар: Әр түрлі стартап идеяларды топтарда талқылайдыз, кезеңдерін сипаттайды Пәндік лексика мен терминология: Стартап, краудфандинг Диалогтар мен жазу үшін пайдалы сөз тіркестері: Crowdfunding алаңы .......... краудфандинг алаңдарының арасындағы айырмашылық мынада: ... Реципиент....... сипаттайды Бастысы ................ Стартаптардың ................ ең сәтті қаржыландырылады | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтар | Айналадағыларға және өзіне деген құрмет Ынтымақтастық Азаматтық жауапкершілік Академиялық адалдық | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Пәнаралық байланыс стартап идеялар үшін қолданған әртүрлі пәндік салалардағы ақпаратты пайдалану арқылы жүзеге асырылады | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білімі | Стартапты жүзеге асыру кезеңдері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ жоспары | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері | Сабаққа жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 7 мин |
Сабақтың басында оқушылардың назарын шоғырландыру және сабаққа деген позитивті көңіл-күй қалыптастырылады. Білімді жаңғырту Сәтті жобалар туралы бейнені көрсетіңіз, содан кейін келесі сұрақтарды қойыңыз:
Кейбір студенттер краудфандинг түсінігіне дұрыс анықтама бере алады. | Презентация | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин 3 мин Сабақтың соңы | Сабақ мақсаттарын, оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау: Мұғалім сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. Оқушыларға сабақ соңында қандай жетістіктерге жету керектігін талқылауды ұсынады. Сабақты бағалау критерийлерін бірге анықтаңыз. (СЖ) Оқушыларға мынандай ұғымдарды түсіндіріңіз:
№1 тапсырма (ТЖ) зерттеу жұмысы. Зерттеу үшін студенттер екі топқа бөлінеді. Интернет-ресурстарды мәселелерді зерттеу үшін пайдалану:
Оқулық / электронды оқулық материалдарын және Интернет ресурстарын қолданып, оқушылар постерлер дайындайды.
№2 тапсырма Мұғалім стартаптарға арналған идеяларды https://sales-generator.ru/blog/idei-dlya-startapa/ сайтынан зерттеуді ұсынады. Оқушылар стартап үшін идеялар ұсынады және краудфандингтің негізгі сипаттамаларына сәйкес келетін жоба сипаттамасын платформада орналастыру үшін дайындайды.
Саралау (саралау принципі «Күрделендіру») Алдыңғы тапсырмада таңдаған таңдалған стартап жобасына балама ойластырыңыз. Үй тапсырмасы: стартап идеясын әзірлеп, презентация түрінде ұсынады. Рефлексия: Карточка 3 – 2 – 1 Қандай «3» – негізгі дағдыларды осы сабақта үйрендім ? Қандай «2» – сұрақ әлі де қарастыруды талап етеді? Қандай «1» - білімді/дағдыны болашақта өолданамын? | Презентация Презентация Интернет сілтемелер http://www.headwind.ru/internet-of-things-4.html Презентация | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциалдыоқыту – Көбірек Қолдау көрсету үшінне істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларды Дамытуды қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардың оқуын тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциация тапсырмалардың деңгейі бойынша жүзеге асады. | Қалыптастырушы бағалау, өзара бағалау | Сабақ барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау керек. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу Мақсаттары шынайы болды ма? Барлық оқушылар ОМ-на жетті мен? Егер жетпесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай шегінулер болды және неліктен? | |
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға Және үйренуге қатысты)? 1: 2: Сабақ барысында сыныптың немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері мен қиыншылықтары жөнінде не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек 1. 2. | |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру