Алғашқы функция. Анықталмаған интеграл. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары. 1 сабақ.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.4A Қисап ІІ | Мектеп: Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі | |||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||
Сынып: 11 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақ тақырыбы | Алғашқы функция. Анықталмаған интеграл. | |||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.4.1.1 - алғашқы функция мен анықталмаған функциялардың анықтамаларын біледі. | |||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||
Бағалау критерийлері | Оқушы оқу мақсатын жетті, егер:
| |||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар: Интегралды түсінеді сипаттайды, Пәнге тән лексика мен терминология: Интеграл астындағы функция. Интеграл астындағы өрнек, интеграл айнымалысы, анықталмаған интеграл белгісі. Дифференциалдаудың кері процесі. Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: ... Анықталмаған интеграл…... Алағшқы функцияны табу бұл….. | |||||
Құндылықтарды дарыту | Оқу, өз бетімен ақпаратты табу, жағдайды талдау, жаңа жағдайларға икемделу, мәселелерді қою және шешім қабылдау, жұпта жұмыс істеу, өз жұмысының сапасына жауап беру, өз уақытын ұйымдастыра білу. Өз жұмысын дұрыс жауаппен тексеруде азаматтық жауапкершілікке, адалдыққа тәрбиелеу. | |||||
Пәнаралық байланыстар | Физика, архитектура, химия, экономика. | |||||
АКТ қолдану дағдылары | Интерактивті тақтаны ақпаратты ұсыну және оқушы жауабын тексеру құралы ретінде қолдану. | |||||
Бастапқы білім | Оқушылар келесі ұғымдарды біледі: Функциның туындысы, күрделі функция туындысын біледі | |||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||
1 Сабақ Сабақтың басы 2 мин | I. Ұйымдастыру кезеңі: - оқушылардың назарын шоғырландыру; - оқушылармен бірге оқу мақсатын анықтау | Презентация 1-2 слайд | ||||
5 мин 30 мин | II. Қайталау: Оқушылар қайталау тапсырмаларын орындайды, жұптасып бір-біріне сұрақ қояды, нақтылайды, түсіндіреді. Мұғалім бақылайды, түсінік береді. ІІІ. Жаңа білімді енгізу.
| Презентация Слайд 3 Слайд 4 Слайды 5-6-7 Слайд 8 Слайды 9-11 | ||||
Сабақтың соңы 3 мин | IV. Рефлексия Оқушылар 12-слайдтың жазықтығының төрттен біріне түрлі-түсті стикерлер жапсырады, осылайша өздерінің сабақтағы жұмыстарын бағалайды. | Слайд 12 | ||||
Қабілеті жоғары оқушыларға қосымша тапсырмаларды орындау ұсынылады: | Бағалау Мұғалімнің сабақ барысындағы формативті бағалауы – «мини-лото» ойынында тапсырмалардың орындалуын қадағалайды. | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||
Жалпыбаға Сабақтың жақсы өткен екіа спектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | ||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру