Сынып бөлмесінің үлгісі мен сызбасы (2-сабақ). Қазақ тілі (орыс сыныбы), 1 сынып, сабақ жоспары.


Қысқа мерзімді жоспар

Сабақ жоспары

Пән: Қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2 Күні:

Сынып: 1 С

Мектеп:

Мұғалімнің аты-жөні:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Сынып бөлмесінің үлгісі мен сызбасы (2-сабақ)

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.5.1.1 мұғалімнің қолдауымен заттың атын/сынын/ санын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдану

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: мұғалімнің көмегімен заттың атын/сынын/ санын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолданады.

Көптеген оқушылар заттың атын/сынын/ санын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолданады.

Кейбір оқушылар: заттың атын/сынын/ санын білдіретін сөздерді ауызша тілде еркін қолданады.

Бағалау критерийлері

Сөйлеу барысында заттың санын білдіретін сөздерді қолданады.

Тілдік мақсаттар

Сынып, парта, тақта, есік, терезе, сөре, орындық, үстел, бір, екі, үш, төрт, бес, алты, жеті, сегіз, тоғыз, он.

Құндылықтарды дарыту

Ынтымақтастық

Пәнаралық байланыстар

Математика

АКТ қолдану дағдылары

Презентация

Бастапқы білім

Оқу құралдарын көптік мағынада қолдана алады.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

3 мин

(МК) Ертеңгілік шеңбер

Күндей боп күлеміз (бір – біріне күлімдеп қарайды)

Гүлдей боп өсеміз (қолдарын жоғары созады)

Құстай боп ұшамыз (екі қолын екі жаққа созады)

Көбелектей қонамыз (орындарына отырады)

Сабақтың ортасы

7 мин

7 мин

2 мин

7 мин

10 мин

(МК) «Сағаттың тілімен» ойыны

Оқушылар шеңбер болып тұрады. Жерде тақырыпқа қатысты сөздер жатады. Әуен қойылады. Оқушылар әуенді тыңдап, сағаттың тілімен қозғалып жүреді. Әуен тоқтаған кезде тұрған суреті туралы сөйлейді.

(МК) «Сигналды карточкалар»

Оқушыларға сөзбен жазылған кестені мұғалімнің көмегімен сандарды сәйкестендіріп жазады.

Бір

Екі

Үш

Төрт

Бес

Алты

Жеті

Сегіз

Тоғыз

Он

Оқушылар алдын ала қарындаш/ фломастердің 10 дансын дайындайды. Мұғалім белгілі бір сан айтқанда оқушылар сонша заттарын санап көрсетеді. Дұрыс/бұрыстығын бір-бірін тексереді.

Сергіту сәті

Тербеледі ағаштар, Алдымнан жел еседі. Кіп-кішкентай балалар, үп-үлкен боп өседі.

(Ж) «Тыңда, белгіле»

Оқушылар сөйлемдерді тыңдап, дұрыс ақпартатты дөңгелетеді.

  • Сыныпта үш терезе бар.
  • Сыныпта бір есік бар.
  • Сыныпта он парта бар.
  • Сыныпта екі тақта бар.
  • Сыныпта жеті орындық бар.

( Ұ,Ө) «Оқы, біл»

Мұғалімнің көмегімен мәтінді түсініп оқиды. Сан есімдердің орнына сөзбен айтып, зат атауларын дұрыс қолданады.

Біздің сынып үлкен, жарық және кең. Сыныпта 1 бар. Сыныпта 3 бар. Сыныпта 2 бар. Сыныпта 2 бар. Сыныпта 10 , 10 бар.

Сабақтың соңы

4 мин

Смайликтер арқылы сабақтағы жұмысына қорытынды жасайды.

- өте жақсы

- жақсы

- қиын болды

Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Сабақ бойынша рефлексия

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» Салымдар түрі: қалайша неғұрлым көп пайда табуға болады
» Қауіпсіз каникул: балаларыңызды алаяқтардан қалай қорғауға болады
» 🙌 ҚАРЫЗ ҚАЙТАРУМЕН ҒАНИБЕТ
Пікір жазу