IT Стартап және жарнама. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары, 2 сабақ.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3В IT Startup (ай-ти стартап) | Мектеп: | ||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||
Сынып: 11 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||||||||||
Сабақ тақырыбы | IT Стартап және жарнама | ||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.4.2.4 маркетингтік жарнама жасау (инфографика, видео) | ||||||||||||
Сабақ мақсаттары |
| ||||||||||||
Жетістік критерийлері | Оқушылар графикалық ақпаратпен жұмыс жасай білсе, онда олар оқу мақсаттарына жетті. | ||||||||||||
Тілдік мақсаттар
| Оқушылар... олардың зерттеулеріне сүйене отырып, олар жарнаманың мақсаты мен негізгі функцияларын сипаттай алады (оқу және сөйлеу дағдылары). Нақты терминдер мен терминдер сөздігі: - билборд - бренд - танымалдықты растау - коммерциялық - тұтынушылар - сатып алушы - маркетингтік науқан - өнімді орналастыру - жариялылық - QR-кодты сканерлеу - ұраны - баяндаушы - мақсатты аудитория Сөйлеу пен жазуға арналған пайдалы сөз тіркестері: Мысал ретінде ... Кемшілігі ... бұл ... Артықшылығы - бұл ... | ||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Бұл сабақтың құндылықтары: ынтымақтастық, академиялық адалдық. Ынтымақтастық құндылықтарын насихаттау топтық жұмысты ұйымдастыру арқылы жүзеге асырылады. | ||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Бұл тақырыптың өнер пәнімен байланысы бар. Пәнаралық байланыс оқушылардың өнер пәнінен алған білімдерімен ұштасады. | ||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Оқушылар жарнаманың функцияларын сипаттайды. | ||||||||||||
Бастапқы білім | Оқуышылар бағдарламалық қамтамасыз ету түрлерімен бұрыннан таныс. Оқушылардың назары топтық және жұптық жұмыс арқылы іске асырылады, онда олар өткен оқу жылындағы барлық білімдерін есте түсіреді. | ||||||||||||
САБАҚ БАРЫСЫ | |||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||||
Сабақтың басы 5 минут | Оқушылармен амандасу: бүкіл сынып үшін сергіту сәті. Бұл өткен сабақтың жалғасы. Мұғалімнің іс-әрекеті: Стартер. Презентациядағы сұрақты оқушылармен бірге талқылау (мұғаліммен бірге талқылау). Оқушылардың іс-әрекеті: олардың міндеті – сұрақ пен сабақтың байланысын анықтау. Тапсырма 1. Жаттығу. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. | презентация интернет | |||||||||||
Сабақтың ортасы 20 минут 10 минут | Мұғалімнің іс-әрекеті: Мұғалім сіздерге идея мен жобаларды көрсетудің бірнеше әдістерін көрсетеді: - инфографика; - бейне жарнама; - анимация. - Өз идеяңызды немесе жаңадан дайындалып шығарылған затты жарнамалаудың қандай әдістерін білесіз? Оқушылардың іс-әрекеті: олар өзара талқылайды және сұрақтарға жауап береді. Тапсырма 2. Жалпы сұрақ. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. Мұғалімнің іс-әрекеті: Оқушыларға жұппен жұмыс істеуге немесе жеке инфографика құруға мүмкіндік беріңіз. Оқушылардың іс-әрекеті: Олар зерттеу жүргізіп және соған сәйкес инфографиканы дайындау керек. Ол келесілерден тұруы қажет:
Тапсырма 3. Жұмыстарды қорғау. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. | презентация постер интернет | |||||||||||
Сабақтың соңы 5 минут | - Оларға сабақтың басында қойылған мақсаттарды көрсету керек. - Еркін микрофон арқылы кері байланыс берулері қажет. | презентация | |||||||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||||||||
Барлық сұрақтар бірдей деңгейде болады. Дегенмен, олардың жауаптары әртүрлі болуы мүмкін, тапсырмаларды орындағаннан кейін оқушылар өз шешімдерін басқаларға түсіндіруі керек. Барлық әрекеттер мен тапсырмаларды орындауға уақыт бар. | Олардың жұмысы ауызша және жазбаша түрде бағаланады, презентациялары мен сабаққа қатысуы тексеріледі. | Олар сынып ішінде қозғалады және бір-бірімен тапсырмаларды талқылайды, демалуға уақыт беріледі. | |||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| ||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | |||||||||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру