Салыстыру операторлары. Информатика, 4 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Пән | Информатика |
Сынып | 4 |
Бөлім | Бағдарламалау (ортақ тақырып: «Менің Отаным - Қазақстан», «Адами құндылықтар») |
Сабақтың тақырыбы | Салыстыру операторлары |
Сабақ түрі | Жаңа білімді меңгеру сабағы |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Салыстыру операторларын пайдалану |
Сабақ мақсаты |
|
Бағалау критерийлері | Оқушы:
|
Тілдік мақсаттар
| Пәнге тән лексика және терминология: Салыстыру операторлары, көп, аз, тең, сенсорлар, дизайн, блок Диалогтар мен хат үшін пайдалы сөздер: Салыстыру операторлары қажет … Логикалық өрнекте ... болуы мүмкін Салыстыру операторлары қойындыда … Салыстыру операторлары өздері … Бұл логикалық өрнектерді салу үшін, мен келесі конструкцияларды ретімен таңдадым … |
Құндылықтарды дарыту | Практикалық жұмыс барысында академиялық адалдықты сақтау, өзара бағалау. Сыныптастардың жауаптарын тыңдай білу, этика нормаларын сақтай отырып, объективті баға бере білу арқылы бір-біріне құрмет көрсету. |
Пәнаралық байланыстар | Мазмұны арқылы іске асырылады (математика, дүниетану, бейнелеу өнері). |
Бастапқы білім | Басқару операторлары. Логикалық операторлар. |
Сабақ барысы | ||||
Жоспарланатын уақыт | Сабақтағы іс-әрекет С, Т, Ж – сынып, топ, жеке жұмыс Ө, ӨБ – өзін және өзара бағалау, Қ – қалыптастырушы бағалау, К – көрсету, Диф - дифференциация | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 2 мин 3 мин |
Салыстыр және жауабын көрсет: (әрбір оқушыда үш үлкен жетон белгілері бар «>», «<», «=»).
| Таныстырылым (1-9 слайдтар) Таныстырылым (10 слайд) | ||
Сабақтың ортасы 10 мин 7 мин 8 мин 10 мин |
Бұл кезеңде монументтің маңыздылығы туралы әңгіме ұйымдастыруға болады: Неліктен 97 м? Монумент нені бейнелейді? Қандай оқиғаға арналған? Қазір астана қалай аталады?
Тапсырма. Бағдарламаға тағы 2 сұрақ қосыңыз. (Диф) тапсырманы тез орындаған оқушыларға сұрақтар қосуға, кейіпкерлерді өзгертуге, сахна дизайнын ұсынуға болады және т.б. Бағдарламаны тестілеу түрінде өзара тексеру жүргізу.
Бағдарламалық кодты қарастырайық.
Топтарда оқушылар критерияларды әзірлейді, одан әрі-ұсынылған нұсқаларды талқылап, қорытынды критерийлерді анықтайды. | Таныстырылым (11 слайд) Таныстырылым
| ||
Сабақтың соңы 5 мин |
| Таныстырылым (13 слайд) | ||
Дифференциация | Бағалау | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||
Атаулы көмек және оқушыларды қолдау, әр түрлі жылдамдықпен тапсырмаларды орындау кезіндегі дифференциация. | Өзара бағалау, формативті өзара бағалау | Активитилерді ауыстыру (танымдық іс-әрекетті ұйымдастырудың әр түрлі формалары). | ||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру