Көрме ұйымдастыру. Көркем еңбек (қыздар), 7 сынып, сабақ жоспары.


Сабақ жоспары

Ұзақмерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: NIS Петропавл қ.

Күні:.

Мұғалімнің аты-жөні: Мукушева А.Д.

Сынып: 7

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Көрме ұйымдастыру

Осы сабақта қолжеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме)

7.3.1.1

Ауқымды аудиторияның алдында дайын болған өз жұмыстарын таныстыру(көрсе, сән көрсетілімі, т.б.)

 Сабақ мақсаттары

  • Көрме – жәрмеңкенің жоспарын құрастыру.
  • Көрменің салтанатты кезеңінің сценарийін ойластыру.
  • Көрмені ұйымдастыру үшін материалдар дайындау(афиша, шақыру билеттері, жұмыстың атауы, көрменің атауы)
  • Картиналар мен бұйымдардың орналасу жоспарын салу.

 Жетістік критерийлері

  • Зерттеу жүргізіп, көрме жәрмеңкенің жоспарын жасады.
  • Көрменің салтанатты кезеңінің сценарийін ойластырды.
  • Көрмені ұйымдастыру үшін материалдар дайындады(афиша, шақыру билеттері, жұмыс пен көрменің атауы)
  • А3 қағазында картиналар мен бұйымдардың орналасу жоспарын салды.

 Тілдік мақсаттар

 

Көрме-жәрмеңке, вернисаж

 Құндылықтарды

 дарыту

 

Өзінің және өзгелердің тұлғалық даралығын бағалай біледі.

Жаңа идеялар мен көзқарастарға ерекше көңіл бөледі.

 Пәнаралық байланыс

Сызу, физика.

 АКТ қолдану

 дағдылары

Оқушылар АКТ дағдыларын қолданады.

Бастапқы білім

Оқушылар мектеп көрмесін ұйымдастырудың тәсілдерін біледі. Сцинарий мен жоспар құра алады.

Сабақбарысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

2 мин

Сабақ мақсаты мен критерийлері айтылады.

Оқушылар көрмені ұйымдастырудың тәсілдерін білетіндіктен оларға көрме-жәрмеңке ұйымдастыруды ұсынуға болады. Жәрмеңкеден түскен пайданы қайырымдылық жолдарға жұмсауға болады.

Презентация

1,2,3 слайд

3 мин

10 мин

25 мин

Миға шабуыл:

Не білемін? Көрме дегеніміз не?

Вернисаж дегеніміз не?

Оны қалай өткізуге болады?

Ол үшін не қажет?

Көрмені қайда ұйымдастыруға болады?

(Көрмені өткізетін уақыт пен орынды анықтауға болады)

1 ТАПСЫРМА:

Оқушылар көрмелік бизнес туралы зерттеу жұмысын жүргізеді. Және өздерінің көрме-жәрмеңкесін ұйымдастыру жоспарын жасайды.

Оқушылармен бірге жұмыстарына баға қояды.

2 ТАПСЫРМА:

Тәжрибелік тапсырма.

Оқушыларды екі топқа бөледі.

1 топтың тапсырмасы: көрме-жәрмеңкенің атауын ойластыру. Атау А1 форматында түрлі түсті етіп жазылуы тиіс.

2 топтың тапсырмасы: шақыру билеттерінің дизайнын пайнт бағдарламасында ойластыру. Әлеуметтік желілерге жарнама беру. Шақыру билеттерін басып шығару.

3 топтың тапсырмасы: Жұмыстардың орналастыруын ойластыру. А 3 форматында картиналар мен бұйымдардың орналасатын тұстарын түрлі түсті етіп салу.

4 топтың тапсырамсы: сценарий жасайды. Электрондық үлгіде сценарийдің басы мен салтанатты түрін жасайды.

Мұғалім сабақ барысына белсенді қатысып, көрменің музыкасын, көрменің ұйымдастыру үшін қажетті құралдарды қарастырады.

Оқушының әрбіреуіне арналған тапсырма:

Өз жұмысына аннотация жасау. Барлық жұмыстарда атауы, авторы, жасы, сыныбы мен бағасы жазылады. Атаулар біркелкі шрифта орындалуы тиіс.

http://mir-biz.ru/biznes-plany/vystavochnyj-biznes/

Көрмелік бизнесті қалай істеуге болады

Өз шығармаңыздың негізгі бағасын қалай білуге болады.

http://mrsa.ru/ocenka-kartin/kak-ocenit-stoimost-hudozhestvennogo-proizvedeniya

Сабақтың соңы

5 мин.

Оқушылар мұғаліммен бірге өздерінің жұмыстарының көрсетілімін жасап, бір бірін бағалайды:

Не жақсы шықты?

Жарнамалар мен шақыру билеттерін қағазға басып шығарып, тарату.

Саралау - оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеттіжоғарықандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз?

Бағалау - оқушылардыңматериалдымеңгерудеңгейінқалайтексерудіжоспарлайсыз?

(смайликтер, тағыбасқа)

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Оқушыларға жеке көңіл бөлінеді. Ресурстар мен шығармашылық жұмысқа қажетті материалдар әр оқушының қажеттіліктеріне сай таңдалады.

Сұраққа жауап беру.

Бірін бірі бағалау.

Физминутка жасалады. Материалдарды қолданған кезде қауіпсіздік техникасын сақталады.

Сабақбойыншарефлексия

Сабақмақсаттары/оқумақсаттарыдұрысқойылғанба? ОқушылардыңбарлығыОМқолжеткіздіме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақтасаралаудұрысжүргізілдіме? Сабақтыңуақыттықкезеңдерісақталдыма?

Сабақжоспарынанқандайауытқуларболды, неліктен?

Бұлбөлімдісабақтуралыөзпікіріңіздібілдіруүшінпайдаланыңыз. Өзсабағыңызтуралысолжақбағандаберілгенсұрақтарғажауапберіңіз.

Жалпыбаға

Сабақтыңжақсыөткенекіаспектісі (оқытутуралыда, оқутуралыдаойланыңыз)?

1:

2:

Сабақтыжақсартуғанеықпалетеалады (оқытутуралыда, оқутуралыдаойланыңыз)?

1:

2:

Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтарытуралыненібілдім, келесісабақтарданегекөңілбөлуқажет?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» Ораза айт намазы уақыты Қазақстан қалалары бойынша
» Биыл 1 сыныпқа өтініш қабылдау 1 сәуірде басталып, 2024 жылғы 31 тамызға дейін жалғасады.
» Жұмыссыз жастарға 1 миллион теңгеге дейінгі ҚАЙТЫМСЫЗ гранттар. Өтінім қабылдау басталды!
Пікір жазу