Тәжірибелік зерттеу: ферменттердің иммобилизациясы. Биология, 11 сынып, сабақ жоспары.


Қысқа мерзімді жоспар

Сабақ жоспары

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.1А бөлімі, Молекулалық биология және биохимия

Мектеп :

Күні:

Мұғалім:

Сынып: 11

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Тәжірибелік зерттеу: ферменттердің иммобилизациясы

Осы сабақтың көмегімен қол жеткізілетін оқу мақсаттары

  • 11.4.1.2 Фермент-субстрат кешенінің пайда болу механизмін түсіндіру (Тәжірибелік зерттеу: ферменттердің иммобилизациясы)

 Сабақтың мақсаттары

  • Оқушылар берілген нұсқауларға сәйкес зерттеу жұмыстарын орындайды.

 Бағалау критерийлері

  • Оқушылар ферменттердің иммобилизациясын зерттеуйді

 Тілдік мақсаттар

Сенімділік, нақтылық, тәуелсіз айнымалы, тәуелді айнымалы, тұрақты айнымалы, орташа, орташа, қайталанатын, аномалия, қорытынды, ингибитор.

 Құндылықтар

 

Өмір бойы оқу және жаңа ақпаратты ашу.Зерттеу және қорытындылау дағдылары.

 Пәнаралық байланыстар

Химия. Молекулалық биология

 АКТ

презентация

Алдыңғы білім

Молекулалық биология тарауы төменгі сыныптардағы

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басталуы

5 мин

Оқушыларға практикалық парақтарды таратыңыз

Ағылшын тіліндегі жабдыққа шолу

Практикалық жұмыс парағын тарату.

Сабақтың ортасы

20 мин

10 мин

Оқушыларға ферменттердің иммобилизациясы туралы бейнеролик көрсетіңіз https://www.youtube.com/watch?v=oiTVJ91-YxQ

Зерттеу жұмыстарын жүргізу үшін нұсқауларды орындаңыз.

Тәжірибелік-зерттеу соңында парақтарын тапсырыңыз

сұрақтарды талқылаңыз

зертханалық жабдықтар орнатылды

практикалық жұмыс парақтар

Сабақтың соңы

5 min

Жұмыс орнын жинап қою

Саралау - сіз қалай көбірек көмек көрсетуді жоспарлайсыз? Неғұрлым қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар беруді жоспарлап отырсыз?

Бағалау - оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық сақтау және денсаулық сақтау орталығы

Әлсіз оқушыларға көмектесіп, олардың дұрыс нәрсені жасап жатқанын бақылаңыз. Неғұрлым қабілетті оқушылар сабақ аяқталғанға дейін тәжірибелік сұрақтар қоя алады.

Практикалық жұмыс парақтарын бағалаңыз.

Сабақтар арасындағы үзіліс.

Рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары шындыққа негізделген болды ма? Оқушылар бүгін нені үйренді? Сыныпта қандай атмосфера болды? Мен жүргізген дифференциация іске асты ма? Мен уақытқа сәйкес жұмыс істедім бе? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неліктен?

Бұл бөлімді рефлексия үшін пайдаланыңыз (сабақ туралы ой қозғау).

Сол бұрышта тұрған Сіздің сабағыңыз туралы сұрақтарға жауап беріңіз

Жалпы бағалау

Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (сабақ беру әрі оқу туралы ойланыңыз)?

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алатын еді (сабақ беру әрі оқу туралы ойланыңыз)?

1:

2:

Мен сабақ кезінде келесі сабаққа дайындалуға көмектесетіндей сынып немесе белгілі бір оқушылар туралы не білдім?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Пікір жазу