Сынып бөлмесінің үлгісі №1 (1 сынып, 2 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:Менің мектебім
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің үлгісі №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Дыбыстарды дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Көбі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбірі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады және жазады.
Сөздермен сөйлем құрастыра алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылардан көңіл-күйлерін сұрау.
- Сенің көңіл-күйің қандай?
- Мен көңілдімін (қуаныштымын, көңілсізбін, бақыттымын), себебі ... .
Ойын ойнау. Бас мүшелерін керсінше көрсету арқылы оқушылардың білімін анықтау. Қателескен оқушы ойыннан шығады.
Фонетикалық жаттығу.
Бұл сөздерде қандай дыбыс анық естілді?
1. Тақта, парта қалам, қағаз, сағат
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен таныс сөздерді буынға бөліп оқимын және сөздердің мағынасын түсінемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.....
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің үлгісі №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Дыбыстарды дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Көбі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбірі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады және жазады.
Сөздермен сөйлем құрастыра алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылардан көңіл-күйлерін сұрау.
- Сенің көңіл-күйің қандай?
- Мен көңілдімін (қуаныштымын, көңілсізбін, бақыттымын), себебі ... .
Ойын ойнау. Бас мүшелерін керсінше көрсету арқылы оқушылардың білімін анықтау. Қателескен оқушы ойыннан шығады.
Фонетикалық жаттығу.
Бұл сөздерде қандай дыбыс анық естілді?
1. Тақта, парта қалам, қағаз, сағат
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен таныс сөздерді буынға бөліп оқимын және сөздердің мағынасын түсінемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?