Жобаны жылжыту (жалғасы). Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
«Бекітемін» ____________
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика, 11 сынып
Орта мерзімді жоспар бөлімі: 11.3B IT Startup (ай-ти стартап) | Мектеп: | ||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||
Сыныбы: 11(ҚГБ) | Қатысушы оқушылар саны: | Қатыспаған оқушылар: | |||||||||||
Сабақ тақырыбы | Жобаны жылжыту (жалғасы) | ||||||||||||
Сабақ түрі | Жаңа тақырыпты игеру | ||||||||||||
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары |
| ||||||||||||
Сабақ мақсаты | Өнімді жылжыту және сату әдістерін игеру | ||||||||||||
Бағалау критерийлері | Қолдану Дайын өнім үшін жылжыту жоспарын әзірлейді Талдау Өнімді тиімді жылжыту үшін әдістердің артықшылықтары мен кемшіліктерін салыстырады | ||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Өнімді жылжыту әдістерін түсіндіре алады Пәнге қатысты терминдер: Жылжыту әдістері; жарнама; насихаттау; жеке сату; Пайдалы сөз тіркестер: …жылжыту әдісінің мақсаты … Біз … жылжыту түрін таңдадық .. | ||||||||||||
Құндылықтарға баулу | Ынтымақтастық, құрмет және жауапкершілік. | ||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Экономика. Маркетингтік коммуникациялардың түрлері. Орыс тілі дұрыс сөйлем құру үшін пайдалы сөйлемдерді пайдаланады. | ||||||||||||
Алдыңғы меңгерген білім | Өнімді жылжыту әдістерінің сипаттамасы | ||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||
Жоспарланған әрекеттер | Жоспарланған әрекеттер | Ресурсы | |||||||||||
Сабақтың басы 5 мин 3 мин | 1. Ұйымдастыру кезеңі. 2. Білімді өзектендіру Мақсаты: өнімді жылжыту әдістерін түсінуді және олардың негізгі сипаттамасын тексеру Сипаттамасы:
3. Сабақ тақырыбын жариялау Мақсаты: сабақ тақырыбын, оқыту мақсаты мен бағалау критерийлерін талқылау. Сипаттамасы:
| Презентация Презентация | |||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин | 4. Проблемалық жағдайды шешу Мақсат: проблеманы қарастыру және өнімді жылжыту жоспарын әзірлеу Сипаттамасы:
Бағалау:
| Презентация; Дербес компьютер және кез келген браузер; Интернет-ресурске сілтеме: https://in-scale.ru/blog/prodvizhenie-biznesa «Қосымша»; «Топтарға арналған көмек»; Флипчарт | |||||||||||
Сабақтың соңы 3 мин | Іс-әрекет: Сабақты қорытындылау. Рефлексия Мақсаты: Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және мұғалімнің кері байланысы. Сипаттамасы:
| Презентация | |||||||||||
Үй тапсырмасы | Өз өңіріңіздің табиғатын қорғауды жүзеге асыру үшін әдістердің бірінде жылжыту жоспарын жасаңыз | ||||||||||||
Дифференциалдыоқыту – Көбірек Қолдау көрсету үшінне істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларды Дамытуды қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардың оқуын тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | |||||||||||
Топқа бөлу оқушылардың қабілеттері бойынша жүргізіледі. Дербестік (мұғалімнің көмегі) | Оқушылардың жауаптары, топтардың өзара бағалауы, өзін-өзі бағалау | Сабақ барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау керек. | |||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу Мақсаттары шынайы болды ма? Барлық оқушылар ОМ-на жетті мен? Егер жетпесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай шегінулер болды және неліктен? | |||||||||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға Және үйренуге қатысты)? 1: 2: Сабақ барысында сыныптың немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері мен қиыншылықтары жөнінде не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек 1. 2. | |||||||||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру