DataLife Engine / Текстура мен материалдарды зерттеу (Музыка, 2 сынып, IV тоқсан)

Текстура мен материалдарды зерттеу (Музыка, 2 сынып, IV тоқсан)

Пән: Музыка
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Қоршаған әлем
Сабақ тақырыбы: Текстура мен материалдарды зерттеу
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 2.1.1.1қоршаған ортаны зерттеу барысында кейбір ерекшеліктерін, таныс бейнелері мен формаларын анықтау
2.1.4.1зерттеу, жазып алу, бақылау, елестету, сурет салуды үйрену кезінде өз идеялар мен сезімдерін әр түрлі тәсілдер арқылы шығармашылық түрде ұсыну және жеткізу
Сабақ мақсаттары: Әр түрлі текстуралар мен материалдарды зерттеу;
Тіршілік иелерінің текстурасын қарындашпен салу.

Сабақтың басы.
Сабақтың тақырыбын айту және мақсатын қою.
Балалар, бүгінгі біздің сабағымыздың тақырыбы:
«Текстура мен материалдарды зерттеу»-деп аталады.
Бүгін біз сабақта:
• Әр түрлі текстуралар мен материалдарды зерттейміз;
• Тіршілік иелерінің текстурасын қарындашпен салып көреміз.
Оқушыларға сұрақ қою:
- «Текстура» сөзі нені білдіреді?
- Сен өз текстуранды қалай сипаттар едің?
/оқушылар 1-сыныпта алған білімдерін қолданады./

Оқушыларды жұптарға немесе шағын топтарға бөлу. Жалпы 5 жұп немесе 5 шағын топ құралуы тиіс.
Әр жұпқа немесе топқа тарату материалында берілген карточкаларды таратылады.
Олар:
- түкті;
- кедір-бұдырлы;
- тегіс;
- қауырсынды;
- тікенекті.
1-тапсырма.
Жұптар немесе шағын топтар өз араларында шашты, кедір-бұдырлы, тегіс, қауырсынды, тікенекті жануарлардың қандай болатынын анықтаулары тиіс.Оқушылардың алдарына А4 немесе А3 парақтары таратылады. Осы парақтарға оқушылар тікенекті жануарларды тізіп жазады және олардың неліктер тікенекті екенін анықтап жазады. Қандай тегіс жануарлар бар екендігін, шашты жануарлардың қандай болатынын анықтап толықтырп жазу.
Бұл тапсырманы орындау үшін оқушыларға 10 минут уақыт беріледі.......
21.06.2020
Вернуться назад