Жобаның дыбыстық сүйемелдеуі 2-сабақ (Информатика, 9 сынып, IV тоқсан)

 Жобаның дыбыстық сүйемелдеуі 2-сабақ (Информатика, 9 сынып, IV тоқсан)

Пән: Информатика
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Оқыту ойындары
Сабақ тақырыбы: Жобаның дыбыстық сүйемелдеуі 2-сабақ
Осы сабақта орындалатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 10.4.2.4 қосымшаға дыбыстық сүйемелдеу қосу
Сабақ мақсаты: - мультимедианың мүмкіндіктерін қолданып қосымшаны дайындау.

Оқушылармен амандасу.
Әрекет: Топтардағы пікірталас. Қосымшада дыбыс қалай қолданылуы мүмкін?
Дескрипторлар:
• Дыбыстық файл пішімдерін атайды
• Аудио файлды пайдалану жағдайларын талқылайды.
Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Сыныпты екі топқа бөледі. Мобильді қосымшаның интерфейсін ұсынады.

Объектілерді/нысандарды басқару мәселелерін талқылау (алдыңғы тақырыпқа сілтеме)тапсырмасын береді.

Қосымшада дыбысты пайдалану туралы талқылауды қорытындылайды Топтарда талқылайды.
Объектілерді басқару туралы өз көзқарастарын ұсынады.

Басқа топтардың пікірін бағалайды.

Бағалау: БК1

Әрекет: Оқу мақсаттарын және бағалау критерийлерін талқылау.
Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Сабақтың тақырыбын және мақсатын жариялайды.
Сабақтың соңында оқушыларға қандай жетістіктерге жету керектігін талқылауды ұсынады.
Бағалау критерийлерін талқылайды. Сабақ тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың соңындағы жетістіктерді талқылауға белсенді қатысады. Ұсыныдған бағалау критерийлерімен келіседі немесе келіспейді.....


Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇
  • Автор: Umit
  • 408



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» Су тасқынынан зардап шеккендерге қосымша тағы 553 мың теңге төленеді
» Елімізде TikTok желісі бұғатталуы мүмкін бе?
» Елімізде су тасқынынан зардап шеккендердің қандай мүліктеріне өтемақы төленеді?