Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы №2 (8 сынып, III тоқсан)

 Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы №2 (8 сынып, III тоқсан)

Пән: География
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Физикалық география
Сабақтың тақырыбы: Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)8.3.5.1. географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын графикалық түрде көрсетіп, түсіндіреді
Сабақтың мақсаты: Оқушылар :
• Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын сипаттап, графикалық түрде көрсетеді.
1. Ұйымдастыру кезеңі. Сыныппен сәлемдесу. Сыныпта жағымды психологиялық ахуалды қалыптастыру.
2. Тақтаға сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттары көрсетіледі.
3.(С) Өткен сабақты қайталау ретінде географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын анықтайды, сызбаға жазады.
Дескриптор Оқушылар
− географиялық қабықтың құрамын анықтайды
− құрамдас құрылысын графиктік түрде ұсынады
4. (Т) Географиялық қабықтағы құбылыстарды сипаттайтын әртүрлі модельдер жасап, ұсыныңыз.
Оқушыларға қажетті құрал жабдықтар таратылады.
Модельдерге қойылатын талаптар: Географиялық қабық құрамы, құрылысы, ерекшелігін сипаттайтын көрсеткіштер, ақпараттар, белгілер болуы тиіс.
1- топ. Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы, ерекшеліктерін сипаттауда ақпараттық модель ұсынады. Ақпараттық модельді ұсынуда (алгоритімдер, схема, кесте, иерархиялық жүйе) қолдануға болады, немесе оқушылар өз шығармашылығын көрсетеді.
2- топ. Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы, ерекшеліктерін сипаттауда бейнелеуіш модель ұсынады. Коллаж, графика т.б
3- топ. Географиялық қабықтың құрамы мен құрылысы, ерекшеліктерін сипаттауда компьютерлік графикада 3Д модель ұсынады.
Дескриптор Оқушылар
 «географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын, ерекшеліктерін сипаттайтын ақпараттық модель ұсынады.
 «географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын, ерекшеліктерін сипаттайтын бейнелеуіш модель ұсынады.
 «географиялық қабықтың құрамы мен құрылысын, ерекшеліктерін сипаттайтын 3Д модель ұсынады.
«Айналмалы бекет» әдісі бойынша әр топ келесі топ жұмысымен танысады, қойылған талаптар бойынша бағалайды. Мұғалімнің бағалауы.
6. Қорытынды.
Оқушылар географиялық қабық тақырыбына қатысты, тапсырмаларды орындайды......


Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇
  • Автор: Umit
  • 1 369



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» Су тасқынынан зардап шеккендерге қосымша тағы 553 мың теңге төленеді
» Елімізде TikTok желісі бұғатталуы мүмкін бе?
» Елімізде су тасқынынан зардап шеккендердің қандай мүліктеріне өтемақы төленеді?