Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері казакша Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері на казахском языке


Сабақтың тақырыбы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері.
Оқу бағдарламасына сілтеме: Жастар және БАҚ
Оқу мақсаты: Өз пікірін өзгелердің пікірімен байланыстыра отырып әсерлі жеткізеді, өзгенің пікірін бағалайды. Орта көлемді әдеби мәтіндердегі негізгі ойды әсерлі сипаттайды және өз көзқарасын дәлелдейді. Медиақұралдар мен ғаламтор көздерінен алынған таныс емес ақпараттарға анализ жасайды.
Тілдік мақсаттар: Баспасөз,газет беттерінен, қиындылар, жапсыру, орналастыру
Алдыңғы тақырып: БАҚ
Ұйымдастыру кезеңі (10 минут): Топқа бөліну. Сурет қиындыларын жинақтау арқылы бөлінеді. Қолындағы сурет бойынша комментарий береді. Топ суретке қарап өздеріне ат қояды. Топтардың алдарына газеттер тастаймыз. Бүгінгі сабағымыз немен байланысты болады деп ойлайсыздар деген сауалға жауап алу арқылы сабағымызды бастаймыз. Сабақтың ОМ таныстыру. Өз пікірін өзгелердің пікірімен байланыстыра отырып әсерлі жеткізеді, өзгенің пікірін бағалайды. Орта көлемді әдеби мәтіндердегі негізгі ойды әсерлі сипаттайды және өз көзқарасын дәлелдейді.
Ресурстар: Үлестірме материалдар (суреттердің қиындылары)
Негізгі бөлім (30 мин): Мағынаны тану
1 тапсырма: оқушылар өздері газеттерден екі сурет қиып алып, суреттерді салыстырып айырмашылығы мен ұқсастықтарын жазады.

Үлестірме материал: Доп

2 тапсырма: оқушылар өздері газеттерден 3 сурет және мақала атын қиып алып, А3 форматына жапсырады, қай мақала аты қай суретке сәйкес келетіндігін қарама қарсы командаға табу үшін беріледі. табу үшін беріледі

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

Үлестірме материал: Доп

2 тапсырма: оқушылар өздері газеттерден 3 сурет және мақала атын қиып алып, А3 форматына жапсырады, қай мақала аты қай суретке сәйкес келетіндігін қарама қарсы командаға табу үшін беріледі. табу үшін беріледі

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

Ресурс: Түйе керуенінің шаблондары (таза оқушылардың жауап жазуына арналған парақтар)

3 тапсырма: визуалды сауаттылық. Әр командаға ақпарат алу үшін 1 суреттен беріледі. Қай уақытта, қай мезгілде, қай жерде және суретте не болып жатқанын суретті қарап айтып беру керек.

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

Ресурс: (сөйлемдерді тәуелдік, Карточкалар септік жалғауларының ережесін ескеріп қазақшала)
Сауаттылық ашу сағаты: тәуелдік, септік жалғауларының ерекшелігі мен колдану ережесі
Сабақтың аяғы (5 минут): Кері байланыс. «+ - Қ»
Үйге тапсырма: Жаңа сөздерді, мақалдарды жаттау.
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі дүниені атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)
1:
2:
Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? (оқытуға және үйренуге қатысты)
1:
2:
Осы сабақтың барысында менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы қандай ақпаратты алдым?
1 тапсырма: оқушылар өздері газеттерден екі сурет қиып алып, суреттерді салыстырып айырмашылығы мен ұқсастықтарын жазады.
А1. Өз пікірін өзгелердің пікірімен байланыстыра отырып
әсерлі жеткізеді, өзгенің пікірін бағалайды, салыстырады. Баға Қ/Б
Жетті
 Суреттерді ұқсастығын таба алады
 Айырмашылығын таба алады
 Сыни көзқараспен айтады

2 тапсырма: оқушылар өздері газеттерден 3 сурет және мақала атын қиып алып, А3 форматына жапсырады, қай мақала аты қай суретке сәйкес келетіндігін қарама қарсы командаға табу үшін
беріледі. табу үшін беріледі
А3Әдеби мәтін атауындағы негізгі ойды табады және суретпен сәйкестігін табады. Баға Қ/Б
Жетті
 Өз көзқарасын білдіреді
 Суретпен тақырыпты дұрыс сәйкестендіреді
 Ойын әсерлі жеткізеді
3 тапсырма: визуалды сауаттылық. Әр командаға ақпарат алу үшін 1 суреттен беріледі. Қай уақытта, қай мезгілде, қай жерде және суретте не болып жатқанын суретті қарап айтып беру керек.
О4 Медиақұралдар мен ғаламтор көздерінен алынған таныс емес ақпараттарға анализ жасайды. Баға Қ/Б
Жетті
 Уақытын дұрыс анықтайды
 Мезгілін таба біледі
 Оқиғаның немесе іс-қимылдың тұрған жерін анықтайды
 Суретке ат қоя біледі
Суретпен топқа бөлу үшін, суреттерді мозайка ретінде қиыңыз.
1-топ. Суретке комментарий беріп,осыған байланысты тобыңызға ат қойыңыздар.

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

2-топ

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

3-топ

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

3 тапсырмаға қажетті сөздер:
Оқиғаның уақыты, мезгілі:
Суретте не болып жатыр:
Оқиғаның, іс-қимылдың болып жатқан жері:
Суретке ат қой:
Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері

Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері



Жүктеу батырмасы 50 секундта ашылады!!!




KZ » Кітапхана сабағы мен жобасы жинағы, кітапхана сабағы, кітапхана сабақ жоспары, мектеп кітапханасы сабақ жоспары, мектеп китапханасы сабак жоспары, библиотечный урок на казахском языке, китапхана сабагы, 2 сәуір - Дүниежүзілік кітап күні, китап куни сабақ жоспары, кітап күні сабақ жоспары, кітапхана сабағы, кітапхана сабақ жоспары, мектеп кітапханасы сабақ жоспары, мектеп китапханасы сабак жоспары, библиотечный урок на казахском языке, китапхана сабагы, 2 сәуір - Дүниежүзілік кітап күні, китап куни сабақ жоспары, кітап күні сабақ жоспары, Кітапхана сабағы: БАҚ. Газетпен жұмыс түрлері