Сабақ жоспары (ұмж): Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шешу 2-сабақ (Алгебра, 7 сынып, 2 тоқсан)

Сабақ жоспары (ұмж): Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шешу 2-сабақ (Алгебра, 7 сынып, 2 тоқсан)


ТАҒЫ ДА ОҚЫҢЫЗДАР:
Күйеуімнің тегіне өткенім дұрыс па?

Пән: Алгебра
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Функция. Функцияның графигі.
Сабақ тақырыбы: Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шешу 2-сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 7.5.2.4 сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шешу
Сабақ мақсаттары: Оқушылар ұсынылған сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шеше алатын болады.

Сабақтың басында мұғалім мен оқушылар бір-бірімен сәлемдеседі.
Мұғалім оқушылардың назарын шоғырландыру үшін жаттығу орындатады..

Содан кейін мұғалім оқушылармен бірге сабақтың мақсаты мен күтілетін нәтижелерді анықтайды.
Осылайша оқушылардың арақатынасындағы ашықтық дамиды.
I. Үй тапсырмасын тексеру. Презентациядағы жауаптармен өзін-өзі тексеруді жүргізу.
Үй тапсырмасын орындаған кезде қиындық туғызған тапсырмаларды талдау.
Білімді жаңғырту. Жұптық жұмыс.
Тапсырманың мақсаты: Өткен сабақтардың материалдарын қайталау. Оқушыларға жүйелердің дайын графиктік шешімдері берілген карточкалар таратылады. Осыған қоса жүйелер дазылған бөлек карточкалар таратылады. Әрбір жұптың мақсаты: жүйе жазылған карточканы оның графиктік шешімі келтірілген карточкамен сәйкестендіру.
Қосымша 1, 2.
Аталмыш жұмыс түрі құрмет көрсету, әр түрлі көзқарастардың болатындығын мойындау, топта жұмыс істеу, академиялық адалдық сияқты құндылықтардың дамуына ықпал етеді.

Бағалауды мұғалім дайын сызбалардың көмегімен жүргізеді, оқушыларға кері байланыс береді. Баяу жұмыс істейтін оқушыларға «метатанымдық ормандар» көмегін береді.
II. Сергіту сәті.
Жазбаша жұмыс алдындағы көзге арналған жаттығу.
1. Көзді 3-5 секундқа қатты жұмып, осындай уақыт аралығында ашу. 6-8 рет қайталау жүргізу.
2. 10-12 секунд аралығында көзді тез-тез ашып-жұму. 3 рет қайталау жүргізу.

III. Өзіндік жұмыс.
Қалыптастырушы бағалауды ұсынылған дескрипторлардың көмегімен мұғалім жүргізеді.
Тапсырманың мақсаты: оқушылардың сызықтық теңдеулер жүйесін графиктік тәсілмен шешу білігін тексеру.
Аталмыш жұмыс түрі өмір бойы білім алу, ақпаратты өздігінен табу, ситуацияға анализ жасау, өз жұмысының сапасына жауап беру сияқты құндылықтардың дамуына ықпал етеді.
Қосымша 3. ..........

ТАҒЫ ДА ОҚЫҢЫЗДАР:
Тез ұйықтауымызға көмектесетін тағамдар



Полную версию материала можете скачать на сайте zharar.com через 60 секунд !!!

00

