Сабақ жоспары (ұмж): Айтыс өнері 2-сабақ (Музыка, 5 сынып, 1 тоқсан)

Сабақ жоспары (ұмж): Айтыс өнері 2-сабақ (Музыка, 5 сынып, 1 тоқсан)


ТАҒЫ ДА ОҚЫҢЫЗДАР:
Астың бетін ашық тастама

Пән: Музыка
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Қазақ халқының музыкалық мұрасы.
Сабақ тақырыбы: Айтыс өнері 2-сабақ
Осы сабаққа құрылған оқыту мақсаты (оқу бағдарламасының сілтемесі): 5.1.3.1 - түрлі әндерді орындау барысында музыканың көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу;
Сабақтың мақсаттары: Топта өз рөлін білу;
Өлеңді креативті түрде танытуға білу.

Сабақ басында оқушылардың назарын назарын жинақтау:
Айтысты жүргізу үшін сыныпты рәсімдеу алаңы ретінде әйгілі ақындардың фото бабын ілу.
Ұйымдастыру кезеңі:
Сіздерді көргеніме қуаныштымын! Бір-бірімізге жақсы көңіл күй сыйлайық. Мен сіздерге күлімдеймін, сіздер маған күлімдеңдер. Менің сіздерге тілерім бүгінгі сабағымыз жаңа біліммен сусындырып, бір-біріңнің жұмыстарыңнан жақсы әсер алып,бір-бірімізге мейірімді болайық. Оқушыларды топтарға бөледі

Тапсырма;
1. Тақпақтардың фонограммасын пайдаланып,домбыраның әуенімен топтарда сеіз жол шығармасын орындаңыз;
2.Сынып алдында өз жұмыстарыңды көрсетініздер;
3.Басқа оқушылардың орындауларын бағалаңыз.

1 топ: "Қайырымдылық жаса"атты сегізжол өлең құрастырады,интернет желісінен таңдайды,содан кейін минус өңдеуін ,мәтінін табады, 1 шумағын және қайырмасының сөздерін өзгертеді.Бір оқушы мәтінін өзгертеді,ал қалғандары өзгертілген мәтін бойынша әндерді орындайды.

2 топ: : "Мақсатыңа жет"атты сегізжол өлең құрастырады,интернет желісінен таңдайды,содан кейін минус өңдеуін және мәтінін , 1 шумағымен қайырмасының сөздерін табады. Бір оқушы мәтінін өзгертеді,ал қалғандары өзгертілген мәтін бойынша әндерді орындайды .

3топ: "Менің Қазақстаным" атты сегізжол өлең құрастырады,интернет желісінен таңдайды,содан кейін минус өңдеуін ,мәтінін және, 1 шумағымен қайырмасының сөздерін табады. Бір оқушы мәтінін өзгертеді,ал қалғандары өзгертілген мәтін бойынша әндерді орындайды .
Регламент: 15 мин.

Мұғалім өзі домбыраның сүйемелдеумен оқушыларға көрсетеді.
Оқушылар өз жұмыстарын сынып алдына көрсетілім жасайды;
Басқалардың жұмысын бағалайды.
Критерий бойынша оқушылардың өзара бағалаулары:
Қорытынды нәтижелері: сабақтың мақсаты мен критериін талқылау..........

ТАҒЫ ДА ОҚЫҢЫЗДАР:
Асқазаныңыз ауырса



Полную версию материала можете скачать на сайте zharar.com через 60 секунд !!!

00

