Кітапхана сабақ жоспары: Оқушылардың бойында ақпараттық сауаттылықты сыни тұрғыдан ойлау стратегиясымен және «Синквейн» әдісі арқылы дамыту (7-8 сынып)

Сабақтың тақырыбы: Оқушылардың бойында ақпараттық сауаттылықты сыни тұрғыдан ойлау стратегиясымен және «Синквейн» әдісі арқылы дамыту.
Сабақтың қысқаша мазмұны: «A and Q» әдісімен «Ақпараттық сауаттылық» тақырыбын қайталау. «Синквейн» әдісімен танысу. Осы әдістің қолданылуын және ережесін үйрету. «Синквейн» әдісінің түрлілігін көрсету. Слайдтағы «синквенй» әдісімен жасалаған сұрақтарды қою (Жұмбақ). Әр оқушыға тақырып бере отырып, «синквейн» құрастыру тапсырмасын беру. Әр оқушының негізгі тақырыбын сынып болып табу.
Сабақ жоспары
Толық

Кітапхана сабақ жоспары: Кітапханаға саяхат

Сабақтың мақсаты:
Кітапханамен таныстыру.Кітапхана туралы мәлімет беру.Кітаптың адам өміріндегі маңызы туралы мәлімет беру.Кітапты пайдалану ережесіме таныстыру.
Сабақтың барысы:
Сәлеметсіздер ме балалар! Бүгін сендер үшін ерекше күн.Мектеп кітапханасының енді тұрақты оқырмандары боласыңдар.Ендеше хош келдіңдер!
- Балалар кітапхана деген сөздің мағынасын білесіңдер ме?-
- Ол араб тілінен енген сөз, жазу қоймасы деген мағынаны білдіреді.Кітапханада кітаптар өмір сүреді және оқырмандарға көмек береді.Сондықтан кітапты ұқыпты ұстай білу және уақытында тапсыру керек.Кітап ең жақын дос болып табылады.Енді оқушылардың кітап туралы өлеңдерін тыңдайық..
Сабақ жоспары
Толық

Кітапхана сабақ жоспары: Кітап – сенің досың (2 сынып)

Сабақтың тақырыбы: Кітап – сенің досың
Сабақтың мақсаты: 1. Оқушыларды білім құралының маңызымен таныстыру.

Білімдік танымдарын өмірмен байланыстыра отырып арттыру.

2. Кітапты күтіп таза ұқыпты пайдалануға үйрету.
3. Адамгершілікке, ұқыптылыққа, белсенділікке тәрбиелеу. Сабақтың көрнекілігі: суреттер, кітаптар.
Сабақ жоспары
Толық

Кітапхана сабақ жоспары: Кітап түрлері (3 сынып)

Сабақтың тақырыбы: Кітап түрлері

Сабақтың мақсаты:

1.Оқушыларды білімділікке үйрете отырып, кітап оқуға деген қызығушылығын ояту.

2) Оқушылардың ой - өрісін, ойлау қабілетін, ақыл – ойын, тіл байлығын, сөздік қоры мен сөйлеу тілін дамыту. Шапшаң оқу дағдыларын қалыптастыру.

3) Кітапты ұқыпты, таза ұстауға баулу. Сабақтың түрі: дамытушылық сабақ.
Сабақтың әдісі: сұрақ-жауап, ой қозғау, топпен жұмыс
Сабақ жоспары
Толық

Кітапхана сабақ жоспары: 2 сәуір - Дүниежүзілік кітап күні (Біз кітапханаға барамыз)

Тақырыбы: Біз кітапханаға барамыз
Мақсаты:білімнің кітап арқылы берілетінін ұғындыру;кітаптың адам өміріндегі маңызы,ғылым мен білімнің пайдасы жайлы түсіндіру;кітапқа деген қызығушылығын арттыру;оқулықтарды күтіп ұстауға үйрету.
Көрнекілігі:кітап жайлы жазылған плакаттар,суреттер.
Сабақ жоспары
Толық

Көзілдіріктің сапасын қалай анықтауға болады?

Жаз шыға күннен қорғайтын көзілдіріктер сатып ала бастаймыз. Өзімізге жарасатынын, сәнді көрінетінін таңдаймыз. Осыларды басты назарға алып, оның сапасын, көзге әсерін ұмытып кетіп жатамыз.

Көзілдірік сіздің сұлулығыңызды айқындап қана қоймай.....
Кеңестер
Толық

Дүниежүзі тарихы (8 сынып | 1, 2, 3, 4 тоқсан)

Мазмұны

І ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАР
«Жаңа заманның басталуы» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«XVIІI ғасырдағы Үндістан және Ұлыбритания» және «Ағартушылық идеяларының таралуы» бөлімдері бойынша жиынтық бағалау

ІІ ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАР

«Француз буржуазиялық революциясының көрінісі» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«XIX ғасырдағы империялар және олардың бақталастығы» бөлімі бойынша жиынтық бағалау

ІІІ ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«XІX ғасырдағы Қытай мен Еуропа елдері» және «Революциялық идеялардың XІX ғасырдағы Еуропаға әсері» бөлімдері бойынша жиынтық бағалау
«XІX ғасырдағы Ресейдегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы» және «XІX ғасырдағы еуропалық отаршыл үстемдік» бөлімдері бойынша жиынтық бағалау

IV ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«Америка Құрама Штаттарының күшеюі» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Суретшілер мен жазушылардың көзқарасымен XІX ғасырдағы өзгерістерге шолу» және «Ғылыми ойдың дамуы» бөлімдері бойынша жиынтық бағалау
Жиынтық бағалау (ТЖБ, БЖБ) (СОЧ, СОР)
Толық

Биология (8 сынып | 1, 2, 3, 4 тоқсан)

Мазмұны

1 ТОҚСАН
Бөлім: Жасушалық биология. Молекулалық биология
Бөлім: Тірі ағзалардың көптүрлілігі
Бөлім: Қоректену

2- ТОҚСАН
Бөлім: Заттардың тасымалдануы
Бөлім:Тыныс алу

3 ТОҚСАН
Бөлім:Бөліп шығару

Бөлім: Қозғалыс (Биофизика)
Бөлім: Координация және реттелу

4-ТОҚСАН
Бөлім: Көбею. Өсу және даму.
Бөлім: Тұқымқуалаушылық пен өзгергіштік
Бөлім: Биосфера және экожүйе. Адам қызметінің қоршаған ортаға әсері..
Жиынтық бағалау (ТЖБ, БЖБ) (СОЧ, СОР)
Толық

География (8 сынып | 1, 2, 3, 4 тоқсан)

Мазмұны

1-ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«Географиялық зерттеу әдістері» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Картография және географиялық деректер базасы» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Физикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау

2-ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«Физикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Физикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Физикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау

3-ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«Физикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Әлеуметтік география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Экономикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау

4 - ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУ ТАПСЫРМАЛАРЫ
«Экономикалық география» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
«Елтану және саяси география негіздері» бөлімі бойынша жиынтық бағалау

Жиынтық бағалау (ТЖБ, БЖБ) (СОЧ, СОР)
Толық

Ағылшын тілі (8 сынып | 1, 2, 3, 4 тоқсан)

Contents

TERM 1.
SUMMATIVE ASSESSMENT TASKS
Summative assessment for the unit «Our World»
Summative assessment for the unit «Daily Life and Shopping»

TERM 2
SUMMATIVE ASSESSMENT TASKS
Summative assessment for the unit «Entertainment and Media»
Summative assessment for the unit «Sport, Health and Exercise»

TERM 3.
SUMMATIVE ASSESSMENT TASKS
Summative assessment for the unit «The Natural World»
Summative assessment for the unit «Travel and Transport»

TERM 4.
SUMMATIVE ASSESSMENT TASKS
Summative assessment for the unit «Food and Drink»
Summative assessment for the unit «The World of Work»
Жиынтық бағалау (ТЖБ, БЖБ) (СОЧ, СОР)
Толық